wtorek, 5 grudnia, 2023
+

  Zagraj w Pucharze Rzeszowa Super Liga 6 – piłkarska liga szóstek

  Polecamy

  - Reklama -

  Superliga6 Rzeszów zaprasza wszystkie chętne ligowe , firmowe , podwórkowe drużyny do udziału w Pucharze Rzeszowa Superliga6 – piłkarska liga szóstek . Impreza odbędzie się 25 czerwiec 2022 r , na orliku w Boguchwale . Zapisy do 13 czerwiec 2022 r .

  Rzeszowska superliga6 wkracza w ostatni etap sezonu Net Pocket Super Liga Rzeszów Wiosna 2022 , który zakończy się 15 czerwca 2022 r . Jednak to nie koniec emocji tego lata , ponieważ wisienką na torcie będzie Puchar Rzeszowa SuperLiga6 Rzeszów . Impreza zaplanowana jest na boguchwalskim orliku w sobotę 25 czerwca 2022 r , a w imprezie wystąpi maksymalnie 16 drużyn . Drużyny mogą być z boisk trawiastych , z zakładów pracy , lub osób które od czasu do czasu się spotykają aby pokopać futbolówkę . Zapisy trwają do 13 czerwiec 2022 r , pod nr . tel 503 954 173 , e-mail dan.mos@interia.pl a więcej informacji można uzyskać na fan page www.facebook.com/Superli6a .

  Każda drużyna rozegra przynajmniej 3 pojedynki grupowe ,a najlepsze powalczą o mistrzowski tytuł pucharowy , który daje przepustkę na Mistrzostwa Polski Zdobywców Pucharu Superliga6.pl , które odbędą się już 9 lipiec 2022 r , w Warszawie . Najlepsze drużyny otrzymają puchary , medale a indywidualnie zawodnicy statuetki i nagrody rzeczowe . Dla każdego zawodnika także będzie dostępna za darmo kiełbaska z grilla .

  O nadchodzącym pucharze zapytaliśmy jednego z organizatorów Mateusza Misio :

  • Jak co roku w czerwcu organizujemy puchar na orliku , liczymy że zainteresowanie będzie takie jak w styczniowych pucharze na hali . Jest to termin kiedy już przeważnie wszystkie ligi trawiaste zakończą sezon a nasz puchar jest możliwością odskoczni a zarazem fajnej przygody dla triumfatora w lipcu w Warszawie na mistrzostwach Polski . Zachęcamy również te drużyny powiedzmy mniej zorganizowane , ponieważ u nas nie trzeba mieć prezesa ( śmiech ) , który wszystko ogarnia . Oczywiście oprócz nagród , kiełbaski zawodnicy oraz kibice mogą liczyć na relację video live , galerię zdjęciową oraz fajną atmosferę . Planujemy także przed finałami pokaz tresury psów prowadzoną przez naszą współpracownicę .

  Zostań partnerem , sponsorem Puchar Rzeszowa Superliga6 Rzeszów . Zainteresowane firmy , osoby prosimy o kontakt tel : 503 954 173 .

  Nasza redakcja jest patronem medialnym imprezy .

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com