piątek, 8 grudnia, 2023
+

  Charytatywny koncert zespołu Atmasfera dla Ukrainy w Rzeszowskich Piwnicach

  Polecamy

  Monika Służały
  Monika Służały
  Redaktor / dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Już 1 kwietnia (piątek) o godzinie 20.00 w Rzeszowskich Piwnicach ukraińska grupa muzyczna grająca muzykę etniczną da charytatywny koncert, z którego dochód będzie przeznaczony na pomoc Ukrainie. Muzycy użyją starożytnych dźwięków w sanskrycie nazywanych mantrami, które oczyszczają z negatywnych emocji i traum, dają poczucie harmonii. Ich występ to zawsze niezapomniane przeżycie.

  Nasz kraj doznał wielkiej katastrofy.  Pewnego ranka Ukraińcy obudzili się na dźwięk wybuchów i to było przerażające. Rosja zaatakowała Ukrainę i rozpoczęła w całym kraju wojnę na pełną skalę. Nie wierzyliśmy, że w XXI wieku może się to zdarzyć w samym sercu Europy. Ludzie chowają się w zimnych, wilgotnych piwnicach schronów przeciwbombowych. Są bardzo wyczerpani fizycznie i moralnie, senni i drżący ze strachu. Miasta takie jak Kijów, Charków, Czernihów, Mariupol, Mikołajów, Wołnowacha i Sumy nieustannie są bombardowane, rakiety zrzucane są na budynki mieszkalne, cywile, a nawet dzieci stają się celem ostrzałów. Setki tysięcy bezdomnych uchodźców opuszcza Ukrainę. Wiele osób tkwi w swoich miastach, nie mogąc wyjechać i utrzymać się.  Wszyscy potrzebują pomocy materialnej i psychologicznej

  – pisze ukraiński zespół Atmasfera i zaprasza do udziału w charytatywnym koncercie, który odbędzie się 1 kwietnia w Rzeszowskich Piwnicach.

  Atmasfera gra od 2003 roku i ma spore grono wiernych fanów. Rzeszowski koncert będzie swoistą modlitwą – medytacją o pokój dla Ukrainy. Wszystko to za sprawą mantry – starożytnych dźwięków, które podnoszą świadomość, dają poczucie spokoju i dają duchową siłę:

  Każdy z nas może być pożyteczny dla innych: tworzymy muzykę, która leczy serca i umysły, każdy może modlić się o ochronę dla innych – wspierać ich słowem, czynem, może przynieść to, czego ktoś naprawdę potrzebuje teraz na Ukrainie

  – wyjaśnia Atmasfera.

  Cały dochód z koncertu będzie przekazany na szczytny cel. Uczestnicy zyskają też szereg korzyści dla samych siebie. Muzyka Atmasfery:

  – łagodzi stres i napięcie,

  – uczy relaksacji,

  – daje psychiczny i energetyczny balans.

  Wejście na koncert będzie bezpłatne (do limitu miejsc). Na miejscu będzie możliwość wpłacenia dowolnego datku na charytatywny cel.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com