czwartek, 18 lipca, 2024
+

  10. Ogólnopolski Festiwal ,,Piosenka w Meloniku” w Rzeszowie

  Polecamy

  Monika Służały
  Monika Służały
  Redaktor / dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Dwudniowe wydarzenie odbędzie się w Rzeszowie w dniach 8 – 9 kwietnia 2022 roku. Konkurs przeprowadzony zostanie w trzech kategoriach wiekowych, a zdobywca Grand Prix otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 5000 zł. Zgłoszenia potrwają do dnia 8 marca 2022 roku. Organizatorem wydarzenia jest Rzeszowski Dom Kultury.

  10. Ogólnopolski Festiwal Piosenki Aktorskiej, Filmowej i Musicalowej Ogólnopolski Festiwal „Piosenka w Meloniku” to przewodnia impreza Rzeszowskiego Domu Kultury, która od samego początku stanowi efekt połączenia takich dziedzin sztuki, jak muzyka i teatr. To nie tylko przestrzeń, w której dochodzi do cyklicznego spotkania polskich środowisk artystycznych, ale przede wszystkim miejsce, którego klimat sprzyja wprowadzeniu na mapę kulturalną Polski imprezy będącej przedsionkiem do prawdziwej kariery.

  Tegoroczna edycja Festiwalu „Piosenka w Meloniku” odbędzie się w dniach
  8 – 9 kwietnia 2022 roku w Instytucie Muzyki Uniwersytetu Rzeszowskiego. Pierwszego dnia przeprowadzony zostanie Finał Festiwalu z udziałem zakwalifikowanych wokalistów z całej Polski, natomiast dzień później odbędzie się uroczysty Koncert Galowy, podczas którego wystąpią wszyscy nagrodzeni laureaci oraz specjalna gwiazda wieczoru.

  Finaliści zawalczą o Nagrodę Grand Prix w wysokości 5 000 zł oraz festiwalowe statuetki. Zgłoszenia uczestników potrwają do dnia 8 marca 2022 roku, a konkurs wokalny tradycyjnie przeprowadzony zostanie w trzech kategoriach wiekowych 13-15 lat, 16-18 lat oraz 19 i więcej lat.

  Regulamin, karta zgłoszenia oraz szczegółowe informacje dotyczące udziału w Festiwalu dostępne są na stronie internetowej https://rdk.rzeszow.pl/

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com