1,1 C
Rzeszów
sobota, 4 grudnia, 2021
+

  Znamy program tegorocznego Świątecznego Miasteczka

  Polecamy

  Zuzanna Jarosz
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Już od 4 grudnia na rzeszowskim Rynku będzie można poczuć klimat nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia. Wszystko to za sprawą Świątecznego Miasteczka, które stało się coroczną atrakcją dla mieszkańców i przyjezdnych. W programie m.in.: barwny korowód ze Świętym Mikołajem, warsztaty, koncerty, pokazy laserów, kino plenerowe i Wigilia Miejska.

  Jarmark Bożonarodzeniowy będzie z Nami od 4 do 23 grudnia. W Świątecznym Miasteczku, każdy znajdzie coś dla siebie. Szereg atrakcji dla dzieci i dla dorosłych będzie można podziwiać od poniedziałku do soboty w godzinach 12:00-20:00, a w niedziele od 10:00 do 20:00.

  Uroczyste otwarcie Świątecznego Miasteczka poprzedzi koncert Kolęd i Pastorałek o godz. 16:00. Zobaczymy także pokaz rzeźbienia w lodzie oraz show MultiVisual pełen laserowej iluzji i elementów z wykorzystaniem najnowocześniejszych rekwizytów multimedialnych. Dzień później, 5 grudnia, Świąteczne Miasteczko odwiedzi Mikołaj, który o godzinie 14.00 wyruszy na Rynek sprzed fontanny multimedialnej. Towarzyszyć mu będą żywe maskotki z ulubionych dziecięcych bajek.

  fot. plakat wydarzenia

  Równie atrakcyjnie przedstawia się plan kolejnego weekendu w Miasteczku. Najmłodsi będą mogli uczestniczyć w warsztatach plastycznych. W programie znajdują się też między innymi: kino plenerowe, świąteczne covery wykonywane na żywo i Christmas Party z DJ.

  Natomiast 17 grudnia odbędzie się Wigilia Miejska. Poza bezpłatnymi gorącymi posiłkami na przybyłych gości będą czekały laserowe animacje i pokazy oraz występ chóru Męskiego Resonantae.

  W ostatni weekend Miasteczka ponownie będzie można skorzystać z warsztatów plastycznych, plenerowego kina i posłuchać muzycznych występów, w tym swingowych rytmów.

  Atrakcje stałe w Świątecznym Miasteczku:

  • Domki wystawiennicze z rękodziełem i lokalnymi produktami spożywczymi
  • Szopka Bożonarodzeniowa
  • Diabelski młyn i karuzela
  • Nowa atrakcja! SNOWTUBING – zjeżdżalnia na specjalnych pontonach „sankach”
  • Domek Świętego Mikołaja
  • Ho ho ho ! BISTRO Ho ho ho ! Bar – Domek gastronomiczny z gorącymi posiłkami
  • Bramy wejściowe z girland – od strony Ratusza i od ulicy Mickiewicza

  Nie możecie tego przegapić!

  Szczegółowy program Świątecznego Miasteczka:

  https://estrada.rzeszow.pl/aktualnosci/program-swiatecznego-miasteczka-2021,art730/

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  SERWIS POGODOWY 🌤

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -