14 C
Rzeszów
piątek, 17 września, 2021
spot_img
+

  Włoski senat gościł lekarza Włodzimierza Bodnara z Przemyśla. Reprezentował Polskę podczas posiedzenia na temat leczenia COVID-19

  Polecamy

  Kinga Skowron
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Pediatra oraz pulmonolog Włodzimierz Bodnar reprezentował polskich lekarzy podczas posiedzenia we włoskim Senacie. Tematem spotkania było skuteczne leczenie COVID-19. Wzięło w nim udział dziesiątki lekarzy, zarówno z Włoch jak i z całego świata.

  Pediatra i pulmonolog Włodzimierz Bodnar z Przemyśla, jako jedyny lekarz z Polski, został zaproszony przez włoski Senat do dyskusji w posiedzeniu na temat skutecznego leczenia COVID-19. W spotkaniu wzięło udział dziesiątki lekarzy, zarówno z Włoch jak i z innych państw europejskich, ale również m.in. USA, Peru.

  fot. Przychodnia Lekarska Optima w Przemyślu

  – Spotkanie miało na celu podzielenie się doświadczeniem ze świata i wypracowanie wspólnego zalecenia skutecznych terapii w leczeniu zakażeń SARS-CoV-2, od prewencji przez wczesne leczenie do zaawansowanej postaci choroby, co pozwoliłoby na zakończenie pandemii

  – informuje Przychodnia Lekarska Optima w Przemyślu.

  fot. Przychodnia Lekarska Optima w Przemyślu

  Zaproszenie od Senatu Włoch otrzymał również Robert W. Marlone z USA, lekarz i uznany wirusolog, jego prace naukowe były cytowane dziesiątki tysięcy razy przez naukowców z całego świata. Pogratulował lekarzowi Włodzimierzowi Bodnarowi oraz wyraził uznanie dla przychodni w Przemyślu.

  fot. Przychodnia Lekarska Optima w Przemyślu

  Podczas spotkania lekarz Włodzimierz Bodnar opowiadał o roli amantadyny w leczeniu koronawirusa. Taką metodę leczenia rozpoczął wiosną 2020 roku.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  SERWIS POGODOWY 🌤

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -