2 C
Rzeszów
sobota, 3 grudnia, 2022
+

  Rzeszowski Dom Kultury uruchamia Piątkową Strefę Relaksu dla mieszkańców osiedla Budziwój

  Polecamy

  Kinga Skowron
  Kinga Skowron
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Piątkowa Strefa Relaksu to wydarzenie o charakterze kulturalno-rozrywkowym, organizowane przez Rzeszowski Dom Kultury. Jego celem jest zachęcania mieszkańców Rzeszowa do skorzystania bezpłatnych atrakcji na świeżym powietrzu.

  Rzeszowski Dom Kultury zaprasza do udziału w Piątkowej Strefie Relaksu. Cotygodniowe spotkania mieszkańców będą odbywać się na placu zielonym przy Rzeszowskim Domu Kultury filia Country na osiedlu Budziwój.

  źródło: materiały Urzędu Miasta Rzeszowa

  Piątkowa Strefa Relaksu to nowa inicjatywa Rzeszowskiego Domu Kultury przygotowana w ramach szerokiej akcji miejskiej „Atrakcje na wakacje”, która obejmuje ponad 250 różnorodnych wydarzeń na terenie Rzeszowa. Przestrzeń, w której będzie realizowane wydarzenie to zielony plac przy budynku Rzeszowskiego Domu Kultury filia Country, który jest zlokalizowany przy ul. Herbowej 3 na osiedlu Budziwój.

  Przestrzeń wydarzenia zostanie podzielona na trzy strefy – strefę chill, strefę camping oraz strefę active. Dzięki wytyczeniu poszczególnych stref, miejsce to będzie przeznaczone zarówno dla osób aktywnie spędzających swój wolny czas, jak i dla tych, którzy relaksują się przy dźwiękach muzyki, czytając książkę lub spędzając czas ze znajomymi. Wielkim finałem wydarzenia będzie natomiast kolejna już odsłona rowerowego kina plenerowego.

  źródło: materiały Urzędu Miasta Rzeszowa

  Harmonogram Piątkowej Strefy Relaksu:

  • 23 lipca 2021 r., godz. 17:00
   Strefa chill, strefa camping, strefa active: na miejscu dostępne książki, gry planszowe
   oraz pyszna lemoniada
  • 30 lipca 2021 r., godz. 17:00
   Strefa chill, strefa camping, strefa active: na miejscu dostępne książki, gry planszowe, zaplatanie warkoczyków oraz pyszna lemoniada
  • 6 sierpnia 2021 r., godz. 21:00
   Rowerowe kino plenerowe – seans filmowy w plenerze
  źródło: materiały Urzędu Miasta Rzeszowa

  Wstęp na wszystkie spotkania w ramach Piątkowej Strefy Relaksu jest bezpłatny. Regulamin letnich imprez Rzeszowskiego Domu Kultury realizowanych w ramach miejskiej akcji „Atrakcje na wakacje” jest dostępny na stronie internetowej www.rdk.rzeszow.pl.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com