środa, 17 lipca, 2024
+

  Zbiórka finansowa na operację Marcelka. Chłopiec urodził się z niewykształconą małżowiną uszną

  Polecamy

  Kinga Skowron
  Kinga Skowron
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Magdalena Mendrala prosi o wsparcie zbiórki funduszy na operację dla swojego syna. Marcelek ma 1,5 roku i urodził się z niewykształconą małżowiną uszną. Cierpi również na niedosłuch.

  Zrozpaczonej matce małego Marcelka zależy na jak najszybszym zebraniu funduszy na pomoc dla swojego syna. Chłopiec urodził się z niewykształconą małżowiną uszną, a także cierpi na niedosłuch, dlatego niezbędne jest wykonanie operacji jak najszybciej.

  Konsultowałam się z wieloma lekarzami w Polsce, ale nikt nie chce nam pomóc. Każdy nas zbywa i mówi, że skoro (syn) słyszy na jedna ucho, nie ma się czym przejmować….

  – wyznaje zrozpaczona matka chłopca.

  Magdalena Mendrala dodaje, że takie operacje, które mogłyby pomóc synowi, wykonuje się w Polsce dopiero gdy dziecko skończy 7 lat. W dodatku są kilkuetapowe, co wiąże się z wieloma operacjami, a rezultaty niestety nie zawsze są zadowalające.

  W poszukiwaniu pomocy dla syna, matka odnalazła lekarza w Stanach Zjednoczonych, który mógłby wykonać operację po ukończeniu przez dziecko trzeciego roku życia. Ponadto byłaby to tylko jedna operacja zakończona dobrym rezultatem. Niestety koszt takiej operacji jest bardzo wysoki – wynosi aż 50800 dolarów. Występują również dodatkowe koszty związane z lekarstwami, przelotami i wizytami lekarskimi. 

  Magdalena Mendrala dodaje, że dzięki operacji chciałaby również ustrzec syna przed docinkami, żartami i kpinami ze strony rówieśników.

  Nie chcę żeby takie zachowanie odbiło się na jego psychice i przez to był wycofany społecznie

  – czytamy na stronie zbiórki.

  Marcelka można wesprzeć finansowo tutaj: https://pomagam.pl/marcelmendrala?fbclid=IwAR1lWfZ-64AC5GAm83srq7xuIr7MpL36wkuOu11KWsx79Q7ZTXNfebf3CQY

  Zachęcamy do udziału w zbiórce!

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com