środa, 22 maja, 2024
spot_img
+

  Maciej Masłowski poparł kandydaturę Marcina Warchoła na Prezydenta Miasta Rzeszowa

  Polecamy

  Martyna Cios
  Martyna Cios
  Redaktor / dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Dzisiaj miała miejsce konferencja prasowa kandydata na urząd Prezydenta Miasta Rzeszowa Marcina Warchoła, w której wziął udział także Maciej Masłowski.

  Zgoda małe rzeczy rosną, niezgoda duże upadają.

  – rozpoczął znanym hasłem Marcin Warchoł.

  Kandydat podkreślił, że zgodą należy budować Rzeszów. Symbolem tej zgody, łączności i współpracy ma zostać wspólna konferencja z posłem Maciejem Masłowskim, który został zaproszony do sztabu i zrezygnował z samodzielnego startu w wyborach.

  źródło: KW Marcina Warchoła

  Rzeszowski poseł Maciej Masłowski zaznaczył, że od wielu tygodni prowadził rozmowy z kandydatami. Najważniejszym czynnikiem decydującym było dobro Rzeszowa oraz możliwość spełnienia postulatów, które przedstawił podczas swojej konferencji parę tygodni temu. Wiele czynników stycznych znalazł z Marcinem Warchołem.

  Przyznam, że mieliśmy wiele punktów stycznych. Pierwszym była chyba praca uczelniana, zaraz potem był Monorail, a gwoździem dobicia tej koalicji były windy. Dla mnie to bez wątpienia innowacyjny projekt, co oznacza, że Marcin nie boi się takich projektów, niezależnie jak ciężko będzie je zrealizować.

  – wymieniał Maciej Masłowski.

  Maciej stwierdził, że widzi to jak kampania schodzi na „złe tory”, gdzie stosowane są personalne ataki jednego, czy drugiego kandydata, dlatego postanowił swoje postulaty zrealizować z kandydatem, który Jego zdaniem ma największe szanse na zdobycie funkcji Prezydenta Miasta Rzeszowa.

  Sam fakt, że dziś się spóźniliśmy nie jest przypadkowy, do ostatnich minut rozmawialiśmy na temat postulatów programowych. Co będzie zrealizowane, w jaki czasie, kiedy się da. Cieszę się bo mogę powiedzieć oficjalnie, że porozumieliśmy się w kwestiach programowych i jestem przekonany, że moje postulaty będą realizowane, jeżeli Marcin Warchoł zostanie prezydentem, czego z serca życzę i zachęcam Państwa, aby oddać głos na tę drużynę.

  – tłumaczył poseł.

  źródło: KW Marcina Warchoła

  Maciej Masłowski podkreślił, że nie jest to poparcie dla Marcina Warchoła, teraz są oni po prostu w jednej drużynie.

  Poparcie kandydata to często poklepanie po ramieniu i powiedzenie „Dobry, głosujcie na Niego”. My natomiast chcemy budować Rzeszów jako drużyna. Chcemy kontynuować działo Prezydenta Tadeusza Ferenca, z uwzględnieniem tego młodzieńczego spojrzenia.

  – mówił.

  Maciej Masłowski zaznaczył, że chcę być „strażnikiem tych postulatów”. Tak jak wcześniej współpracował z Prezydentem Tadeuszem Ferencem, teraz chciałby blisko współpracować z Marcinem Warchołem, ponieważ jeśli ma poparcie tak wybitnego włodarza, to jest przekonany, że będzie to „dobra kontynuacja”.

  Spodziewaj się mnie Marcinie w ratuszu tak średnio raz na tydzień. Bo najważniejsza jest konsekwencja , więc będę regularnie przychodził z pomysłami, z rzeczami od osób młodych.

  – zaznaczył żartobliwie.

  źródło: KW Marcina Warchoła

  Marcin Warchoł bardzo podziękował Maciejowi Masłowskiemu za Jego słowa i wsparcie.

  Maćku ufam, że jesteśmy w stanie dla mieszkańców wiele dobrego zrobić i Nasze spotkanie jest tego dowodem. Przedsiębiorczość, innowacje wyrastające z nauki, to jest jedno podłoże, które Nas łączy. Drugie to dobry kierunek przyjęty przez Prezydenta Tadeusza Ferenca. Jesteśmy zgodni, że to były wspaniałe dwie dekady.

  – mówił kandydat na Prezydenta Rzeszowa.

  Pod koniec spotkania kandydat na Prezydenta Miasta Rzeszowa Marcin Warchoł i poseł Maciej Masłowski złożyli symboliczne podpisy pod filarami programowymi Macieja Masłowskiego.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com