6,5 C
Rzeszów
piątek, 26 lutego, 2021

The Freeborn Brothers wystąpią w ramach cyklu koncertów Estrada Studio Live

Kolejny koncert online w ramach Estrada Studio Live już 5 marca o godzinie 20.00. Tym razem gościem będzie zespół The Freeborn Brothers. Sami...
+

  Warchoł za uhonorowaniem prezydenta Tadeusza Ferenca specjalną uchwałą

  Polecamy

  Kinga Skowron
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Wiceminister sprawiedliwości Marcin Warchoł skierował pismo do Andrzeja Deca Przewodniczącego Rady Miasta Rzeszowa oraz Radnych Miasta Rzeszowa, w którym wyraził prośbę uhonorowania Tadeusza Ferenca specjalną uchwałą.

  Warchoł w wystosowanym piśmie do przewodniczącego rady miasta zgłosił chęć, uhonorowała byłego prezydenta Rzeszowa uchwałą, w której mają być podkreślone jego zasługi dla stolicy Podkarpacia i powinna uwzględniać również podziękowania za działalność Ferenca.

  Wiceminister jest jednym z kandydatów na stanowisko prezydenta Miasta Rzeszowa po tym jak Tadeusz Ferenc ogłosił swoją rezygnację i podczas konferencji zaproponował na swoje miejsce polityka z Solidarnej Polski.

  Pan Prezydent Tadeusz Ferenc, sprawując swój urząd przez 18 lat, odmienił Rzeszów. Sprawił, że miasto rozwija się lepiej niż kiedykolwiek. Rzeszów jako stolica innowacji przoduje w prestiżowych rankingach, wygrywając z większymi miastami

  – czytamy w treści pisma.

  Warchoł przede wszystkim namawiał radnych do podjęcia współpracy dla dobra Rzeszowa.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  SERWIS POGODOWY 🌤

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -