7,1 C
Rzeszów
piątek, 26 lutego, 2021

The Freeborn Brothers wystąpią w ramach cyklu koncertów Estrada Studio Live

Kolejny koncert online w ramach Estrada Studio Live już 5 marca o godzinie 20.00. Tym razem gościem będzie zespół The Freeborn Brothers. Sami...
+

  Konferencja regionalna online dotycząca projektu OUR WAY

  Polecamy

  Kinga Skowron
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Województwo Podkarpackie zaprasza do udziału w regionalnej konferencji online pn.: „Learning from experience”, organizowanej w związku z realizacją projektu „Zachowanie i promocja dziedzictwa przyrodniczego i kulturowego poprzez Zielone Szlaki” (OUR WAY), dofinansowanego z Programu Interreg Europe 2014-2020. Konferencja odbędzie się 25 lutego 2021 r., w godz. 12:00 – 14:30.

  Uczestnicy konferencji będą mieli okazję do zapoznania się z informacjami na temat projektu OUR WAY, realizowanego wspólnie z partnerami z Hiszpanii, Irlandii, Francji, Węgier, Bułgarii oraz Europejskim Stowarzyszeniem Greenways.

  Podczas konferencji zaprezentowany zostanie Plan Działania (Action Plan), opracowany z udziałem członków Regionalnej Grupy Roboczej Interesariuszy projektu OUR WAY i zatwierdzony przez Instytucję Zarządzającą Programem Operacyjnym Interreg Europa 2014-2020.

  źródło: materiały prasowe organizatorów

  Konferencja odbędzie się w formule zdalnej na platformie Cisco Webex Meetings. Prosimy o przesłanie zgłoszenia uczestnictwa na adres: gc1@podkarpackie.pl.

  Ze względu na formułę ekspercką wydarzenia i jego czas trwania, organizatorzy zastrzegają sobie prawo do określenia limitu osób uczestniczących. Do uczestników zostanie wysłany link do wydarzenia.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  SERWIS POGODOWY 🌤

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -