15 C
Rzeszów
wtorek, 19 października, 2021
+

  29. Finał WOŚP w Rzeszowie coraz bliżej

  Polecamy

  Kinga Skowron
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Finał WOŚP zbliża się wielkimi krokami. W jaki sposób Rzeszów dołącza do tej akcji?

  Już w tę niedzielę 31 stycznia odbędzie się 29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Mimo sytuacji pandemicznej miasto w tym roku podobnie jak w ubiegłych latach włącza się w organizację tego przedsięwzięcia.

  Na ulice miasta w celach kwestowania wyruszy 160 wolontariuszy (w tym 30 z psami) z Młodzieżowy Dom Kultury Rzeszów i Związek Kynologiczny w Polsce Oddział w Rzeszowie.

  fot. materiały SZTAB WOŚP 3984-Mdk Rzeszów na Facebooku

  Dla nich wszystkich z inicjatywy Prezydenta Miasta Rzeszowa zostanie przygotowana ciepła herbata i ciastka, które będą wydawane pod Ratuszem od strony arkad (podcieni) w godzinach 12.00 – 18.00.

  Przypominamy, że wciąż trwają charytatywne licytacje, które można znaleźć tutaj: https://allegro.pl/uzytkownik/ekord1/wyjatkowe-chwile-301130?bmatch=baseline-product-eyesa2-engag-dict45-cul-1-2-0717. Na nabywców czekają m.in. piękne akwarele, koszulka z autografami drużyny SkyRes DevelopRes Rzeszów, vouchery, plakaty, a także bajki na telefon od aktorów Teatru Maska.

  fot. materiały SZTAB WOŚP 3984-Mdk Rzeszów na Facebooku

  Jeszcze raz zachęcamy do udziału w koncertach w ramach finału, które transmitowane będą na żywo na profilach Facebook: Rzeszów – stolica innowacji, Estrada Rzeszowska, Rzeszowski Dom Kultury, Młodzieżowy Dom Kultury Rzeszów.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  SERWIS POGODOWY 🌤

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -