7,4 C
Rzeszów
piątek, 26 lutego, 2021

The Freeborn Brothers wystąpią w ramach cyklu koncertów Estrada Studio Live

Kolejny koncert online w ramach Estrada Studio Live już 5 marca o godzinie 20.00. Tym razem gościem będzie zespół The Freeborn Brothers. Sami...
+

  Zima jeszcze nas nie opuści – prognoza pogody

  Polecamy

  Kinga Skowron
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Według informacji podawanych przez Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej zimowa pogoda nadal będzie utrzymywać się w kraju. Szczególnie odczują to mieszkańcy wschodniej części kraju.

  Zima jeszcze nad nie opuszcza. Opady śniegu są prognozowane w najbliższych dniach na terenie całego kraju, ale ich suma będzie mniejsza niż wczoraj. W 10 województwach obowiązują ostrzeżenia IMGW pierwszego stopnia przed oblodzeniem.

  Intensywne opady śniegu na Podlasiu i Lubelszczyźnie spowodowały, że funkcjonuje tam alert drugiego stopnia. Na części obszaru Mazowsza, Warmii i Mazur, a także Podlasia i Lubelszczyzny możliwe są także zamiecie śnieżne.

  źródło: materiały Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej – IMGW PIB.

  Według synoptyków w północno-wschodnich regionach kraju opady śniegu mogą wytworzyć warstwę sięgać nawet 10 centymetrów. Na pozostałym obszarze maksymalnie do 3-4 centymetrów.

  Jutro temperatura ma wynosić od minus 1 stopnia Celsjusza w woj. podlaskim i świętokrzyskim do 2 stopni w przeważającej części kraju. Na obszarze całego kraju prognozowane są opady śniegu lub śniegu z deszczem.

  źródło: Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej – IMGW PIB

  W czwartek śnieg przestanie padać, ale widoczne będzie zachmurzenie. Temperatura od minus 2 stopni Celsjusza w woj. podlaskim do 2 stopni m.in. w Małopolsce i na Dolnym Śląsku. 

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  SERWIS POGODOWY 🌤

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -