środa, 17 kwietnia, 2024
spot_img
+

  Wirtualna Gala „Gwiazdka z Fantazją” już w niedzielę!

  Polecamy

  Martyna Cios
  Martyna Cios
  Redaktor / dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  W niedzielę 20 grudnia 2020 roku odbędzie się długo wyczekiwana wirtualna gala świąteczna dla 500 dzieci, zmagających się z wadami wrodzonymi, chorobami zagrażającymi życiu i niepełnosprawnością.

  Od 2004 roku Fundacja Dziecięca Fantazja, spełniła ponad 7000 marzeń dzieci zmagających się z chorobami nieuleczalnymi, zagrażającymi życiu lub niepełnosprawnością. Od wielu lat, każdy rok kończy się uwielbianym przez podopiecznych wydarzeniem „Mikołajki z Fantazją”.

  W czasie pandemii koronawirusa chore dzieci, nasi podopieczni potrzebują wsparcia bardziej niż kiedykolwiek wcześniej. Właśnie w tym czasie niezwykle ważne jest doświadczenie miłości i magii, które mogą przynieść tylko Święta Bożego Narodzenia. W tym roku nie możemy spotkać się z dziećmi osobiście, stąd pomysł na galę wirtualną. Nie wolno nam zawieść dzieci

  mówi prezes Fundacji Dziecięca Fantazja – Pani Kamila Rybicka.

  Tegoroczna Gala  bożonarodzeniowa Gwiazdka z Fantazją, będzie wirtualną ekstrawagancją. Transmisja z Groty Świętego Mikołaja rozpocznie się punktualnie o godzinie 18.00 w niedzielę, 20 grudnia i potrwa 50 minut. W wydarzeniu wezmą udział muzycy, magicy, komik, brzuchomówca i oczywiście Św. Mikołaj. Przygotowany został specjalnie na tę okazję dziecięcy teatrzyk, program gwiazd na lodzie, szalone warsztaty kulinarne i wiele, wiele innych atrakcji.

  500 honorowych gości, podopiecznych fundacji wraz z rodzinami i opiekunami połączy się w tym samym czasie, żeby oglądać to magiczne wydarzenie tegorocznych Świąt, w bezpiecznej, domowej oazie”

  – mówi Kamila Rybicka.

  Fantazja udostępni wydarzenie do oglądania dla wszystkich w Polsce, aby podnieść na duchu także inne dzieci, które tego potrzebują. Kto wie, być może „Gwiazdka z Fantazją”, będzie największą wirtualną, bożonarodzeniową Galą dla chorych dzieci na świecie!”

  – dodaje organizatorka.

  Uczestnicy wydarzenia, podopieczni Fantazji, jak co roku otrzymają świąteczną paczkę-niespodziankę, wypełnioną prezentami i smakołykami. Paczka zostanie dostarczona kurierem do dziecka do domu lub do szpitala jeszcze przed Świętami. 

  Transmisja wydarzenia będzie dostępna do oglądania na stronie: http://gwiazdkazfantazja.pl/.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com