-8,4 C
Rzeszów
niedziela, 17 stycznia, 2021

WiM Biblioteka w Rzeszowie zaprasza na wystawę ,,Legenda o Baczyńskim”

Z okazji 100. rocznicy urodzin Krzysztofa Kamila Baczyńskiego Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie organizuje wystawę „Legenda o Baczyńskim”. Ekspozycję można zwiedzać do 30 stycznia 2021 r. w WiMBP...
+

  Klub Asseco Resovia przedłużył kontakt z trenerem

  Polecamy

  Kinga Skowron
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Klub Asseco Resovia S.A. informuje o przedłużeniu na dwa kolejne sezony kontraktu z trenerem Alberto Giulianim. Kontrakt z klubem przedłużył również asystent trenera – Alfredo Martilotti.

  Współpraca z trenerem okazała się dla drużyny niezwykle cenna, dlatego klub Asseco Resovia nadal darzy go ogromnym zaufaniem i wierzy, że pomoże osiągnąć sukces.

  “Jesteśmy niezwykle zadowoleni z pracy trenera Giulianiego i jego sztabu. Cieszę się, że trener zgodził się przedłużyć umowę z naszym klubem na dwa kolejne sezony. Dla Asseco Resovii przedłużenie kontraktu z Alberto jest bardzo ważnym krokiem na drodze którą obraliśmy. To efekt ogromnego szacunku i zaufania do trenera i jego sztabu. Kontynuując współpracę z Alberto uda nam się zachować ciągłość i stabilizację, której tak bardzo brakowało w ostatnich latach w naszym klubie”

  – powiedział Piotr Maciąg, prezes Asseco Resovii.

  Trener Alberto Giuliani nie szczędził pochwał swojej drużynie i obiecywał, że poprowadzi Asseco Resovia do zwycięstwa w Pluslidze, mobilizując zawodników i opierając się na wparciu ze strony wiernych kibiców.

  “Postanowiłem przedłużyć kontrakt z Asseco Resovią, gdyż od pierwszego dnia mojego pobytu w Rzeszowie otrzymałem potwierdzenie tego, co sobie wyobrażałem. Organizacja na wysokim poziomie, dbałość o najdrobniejsze szczegóły, ambitny właściciel i wszystko pod okiem naszego prezesa, z którym zbudowaliśmy bardzo dobrą relację. Krótko mówiąc, obaj polubiliśmy się do tego stopnia, że ​​po niespełna trzech miesiącach mojego pobytu w Asseco Resovii poproszono mnie o pozostanie w klubie w celu opracowania programu, który pozwoli nam odgrywać wiodącą rolę w Pluslidze. Ze swojej strony obiecuję właścicielowi, prezesowi, moim zawodnikom, mojemu sztabowi, ale przede wszystkim sercu tego klubu: jego wspaniałym kibicom, że wykorzystam 100% moich możliwości, aby uzyskać takie wyniki na jakie zasługuje nasz klub. Zdaję sobie sprawę z trudności, jakie nas czekają, również wynikających z okresu pandemii, przez który przechodzi cały świat, ale z Waszą pomocą i Waszym wsparciem wszystko może być trochę prostsze”

  – powiedział Alberto Giuliani, trener Asseco Resovii.

  fot. strona internetowa Asseco Resovia

  Wierzymy, że to dobra decyzja i życzymy drużynie wielu sukcesów!

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  SERWIS POGODOWY 🌤

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -