-0,8 C
Rzeszów
wtorek, 28 marca, 2023
+

  ,,Nic więcej”, czyli Rzeszów lat 80 i 90 w książce K. Winiarskiej

  Polecamy

  Kinga Skowron
  Kinga Skowron
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Rzeszowianka Karolina Winiarska 18 listopada może pochwalić się wydaniem swojej kolejnej książki pt. ,,Nic więcej”. Akcja powieści rozgrywa się w Rzeszowie. Występują również wspomnienia obrazu miasta z przełomu lat 80 i 90 ubiegłego wieku.

  Karolina Winiarska na co dzień spełnia się w roli matki oraz nauczycielki języka angielskiego w Zespole Szkół Spożywczych w Rzeszowie. Ma również pasję, jaką jest pisarstwo. Przed rokiem zadebiutowała książką “Następnym razem”, która spotkała się z pozytywnym odbiorem czytelników.

  W książce ,,Następnym razem” miejscem dorastania głównej bohaterki był Rzeszów. Tym razem autorka znów przywołuje swoje rodzinne miasto. W powieści “Nic więcej” czytelnicy będą mogli odnaleźć współczesne centrum Rzeszowa, ale również miejsca z przełomu lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych (dawny Hotel Rzeszów, czy klub Relaks).

  źródło: materiały prasowe organizatorów

  Druga książka Winiarskiej opowiada o perypetiach Sylwii, która po skończeniu studiów powraca do Rzeszowa – rodzinnego miasta. Prowadzi spokojne życie, które zmienia się, kiedy poznaje Igora. Książka traktuje o zakazanym uczuciu, które wywołuje komplikacje i wszystko zmienia. Jest to powieść o walce ze sobą, z miłością i ze światem. Kto wygra w tym starciu i czy miłość na pewno zawsze triumfuje?

  – Rzeszów pojawia się w mojej powieści ponownie. Mieszkam w tym mieście i bardzo je lubię. Powrót do przeszłości jest tak naprawdę podyktowany moim umiłowaniem do sentymentu. Lubię wspominać i chciałam zabrać czytelników w sentymentalną podróż 

  – mówiła Karolina Winiarska.

  Według Karoliny Winiarskiej praca nad kolejną książką była przyjemnością, dzięki przychylnym opiniom i komentarzom czytelników odnośnie jej debiutanckiej powieści.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com