środa, 19 czerwca, 2024
spot_img
+

  Zarząd Resovii Rzeszów zwolnił zasłużonego trenera. #MuremZaGrabowskim

  Polecamy

  Jakub Cefusz
  Jakub Cefusz
  Redaktor / Dziennikarz / Grafik - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi / redakcja@kurierrzeszowski.pl
  - Reklama -

  Jak czytamy w dzisiejszym komunikacie klubu „Decyzją większości zarządu SPN CWKS Resovia z dniem 30 września z funkcji trenera I drużyny APKLAN Resovii odwołany został Szymon Grabowski.”

  W dalszej części dowiadujemy się, że nowy zarząd klubu, który pełni swoje funkcje od lipca 2020 roku postawiał „ultimatum” trenerowi, który mimo przeciwności związanych z koronawirusem doprowadził klub do historycznego awansu do 1 ligi piłkarskiej. „Zarząd przed wczorajszym meczem z Odrą Opole postawił jego osobie ultimatum, którego głównym założeniem było zwycięstwo w spotkaniu 6. kolejki. Jednocześnie z funkcji asystenta trenera odwołany został Rafał Rajzer.

  🌐 | Decyzją większości zarządu SPN CWKS Resovia z dniem 30 września z funkcji trenera I drużyny APKLAN Resovii odwołany…

  Opublikowany przez Resovia Rzeszów Czwartek, 1 października 2020

  Szymon Grabowski rozpoczął swoją pracę jeszcze w 2014 roku jako asystent trenera. Od lipca 2017 roku pełnił funkcję pierwszego trenera. Jest autorem dwóch awansów Resovii kolejno do 2 ligi w sezonie 2017/2018 i 1 ligi w sezonie 2019/2020.

  Czy Zarząd Klubu nie podjął decyzji zbyt pochopnie? Być może należało wzmocnić drużynę kolejnymi zawodnikami i wtedy wymagać lepszych wyników w 1 lidze? Resovia po ostatniej serii przegranych z silniejszymi przeciwnikami zajmuje 15 miejsce w tabeli Fortuna 1 Ligi, z dorobkiem 3 punktów.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com