1 C
Rzeszów
poniedziałek, 25 stycznia, 2021

Wkrótce w Siemaszkowej nowy spektakl ,,Granica”

W Teatrze im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie trwają intensywne próby do „Granicy” w reżyserii Katarzyny Szyngiery. Premiera spektaklu jest planowana na 27 lutego. Nowy...
+

  Uczniowie sześciu szkół na Podkarpaciu uczą się zdalnie – kadra nauczycielka w kwarantannie!

  Polecamy

  Dominik Bąk
  Redaktor Dominik Bąk - Szef NEWSROOMu oraz działu Publicystyki KURIER RZESZOWSKI - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Już sześć szkół z terenu Podkarpacia prowadzi naukę w trybie zdalnym – podała w czwartek Wojewódzka Stacja Sanitarno – Epidemiologiczna w Rzeszowie. Zawieszono pracę trzech przedszkoli.

  Podkarpacki sanepid poinformował, że uczniowie kilku szkół z terenu województwa uczą się zdalnie. Chodzi o trzy szkoły z terenu powiatu jasielskiego (w Kołaczycach, Bieździedzy i Wróblowej), trzy szkóoły na terenie powiatu leżajskiego (w Biedaczowie, Brzózie Królewskiej z filią w Maleniskach oraz w Opaleniskach).

  Dorota Gibała, rzecznik WSSE w Rzeszowie poinformowała także, że zajęcia zdalne prowadzą uczniowie jednej klasy ze szkoły podstawowej w Kupnie (reszta uczniów chodzi do szkoły w trybie stacjonarnym).

  Zawieszona jest także nauka w szkole podstawowej w Klinicznym Szpitalu Wojewódzkim nr 2 w Rzeszowie -“odbywa się tutaj nauka zdalna ze względu na specyfikę sposobu nauczania” – poinformowała Gibała.

  Zawieszono także działanie trzech przedszkoli: Oddziału Przedszkolnego przy SP w Głowience (powiat krośnieński), Oddziału Przedszkolnego w Wróblowej (powiat jasielski) oraz Przedszkola w Baranowie Sandomierskim (powiat tarnobrzeski).

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  SERWIS POGODOWY 🌤

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -