27,4 C
Rzeszów
sobota, 25 czerwca, 2022
+

  Sprawcy molestowania i gwałcenia dziewczynki z podrzeszowskiej Malawy skazani!

  Polecamy

  Dominik Bąk
  Redaktor Dominik Bąk - Szef NEWSROOMu oraz działu Publicystyki KURIER RZESZOWSKI - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Sąd Okręgowy w Rzeszowie skazał pięciu mężczyzn oskarżonych o gwałcenie i molestowanie 11-letniej dziewczynki z podrzeszowskiej Malawy.

  Ponad rok przed Sądem Okręgowym w Rzeszowie toczyło się postępowanie w przedmiocie dopuszczenia się aktów innej czynności seksualnej nad małoletnią. Najwyższą karę 15 lat pozbawienia wolności otrzymał 41-letni Mariusz N., przyrodni brat dziewczynki.

  To on dopuścił się największych, według sądu i prokuratury, przestępstw wobec dziewczynki. Wobec swojej małoletniej współlokatorki dopuszczał się wielokrotnych gwałtów, które uwieczniał na materiałach wideo. Jednocześnie zmuszał dziewczynkę do stosunków seksualnych z pozostałymi mężczyznami. Wobec niej stosował także terror psychiczny, by ta nie mówiła nikomu o tym, czego doświadczała.

  Grzegorz D. kolega Mariusza N. został skazany za gwałt i molestowanie na 9 lat, a kolejni trzej uczestnicy dramatu małoletniej Franciszek D., Andrzej M. i Franciszek K. na 8 lat. Wobec wszystkich skazanych sąd wydał zakaz zbliżania się do małoletniej ofiary wraz z zakazem kontaktowania się z nią i jej rodziną. Wszyscy muszą zapłacić solidarnie kwotę 100 tysięcy złotych zadośćuczynienia dziewczynce.

  Wyrok Sądu Okręgowego w Rzeszowie jest nieprawomocny.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -