+

Osiem medali lekkoatletów w halowych mistrzostwach Polski

Martyna Cios
    Redaktor / dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi

Przez ostatnie dwa weekendy w Toruniu odbywały się Halowe Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce, w kategoriach młodzieżowych i seniorów. Znakomicie spisali się lekkoatleci z CWKS Resovia Rzeszów, którzy w sumie zdobyli 8 medali.

Najlepiej zaprezentowały się Wiktoria Miąso i Anna Wielgosz stając na podium w klasyfikacji Seniorów. Wiktoria w skoku wzwyż wynikiem 1.82 zdobyła srebrny medal, natomiast Ania w biegu na 800m zdobyła brąz z czasem 2:03.41.

W kategorii U-20 sekcja lekkiej atletyki z Rzeszowa może pochwalić się genialnymi wynikami w biegu na 60 metrów i 200 metrów. Oliwer Wdowik zajął drugie miejsce w pierwszym z biegów i trzecie miejsce podczas kolejnego.

źródło: Rzeszów – stolica innowacji

Kolejne medale przywiezione zostały przez uczestników kategorii U-23. W skoku wzwyż Wiktoria Miąso zdobyła złoty medal, a Marcin Jachym srebrny. Kolejne dwa medale przypadają za trzecie miejsce Agnieszce Dybce i Konradowi Bernalowi za bieg na 800 metrów.

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!