sobota, 25 maja, 2024
spot_img
+

  Sportowcy UKS Karate Kyokushin „Byakko” odnieśli sukces w Międzynarodowym turnieju VI-th Kyokushin Karate KOYAGI CUP w Lublinie

  Polecamy

  Krzysztof Gałkowski
  Krzysztof Gałkowski
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  W minioną niedzielę, 14 kwietnia, sportowcy z Klubu UKS Karate Kyokushin „Byakko” wzięli udział w VI-th Międzynarodowym Turnieju Kyokushin Karate KOYAGI CUP w Lublinie. Stanowili silną ekipę, a rywalizacja była na niezwykle wysokim poziomie, z udziałem 300 uczestników, w tym licznej reprezentacji z Łotwy. Zawodnicy z Dydni oddali z siebie wszystko i wrócili z licznymi pucharami.

  Michalina Klimowicz złoty medal w Kata

  Michasia zdeklasowała 7 przeciwniczek dostała bardzo wysokie noty stając na podium na pierwszym miejscu. W kumite niestety niesprawiedliwy bardzo wynik w pierwszej walce i nie udało się dotrzeć do strefy pucharowej.

  Viktoria Kot złoto w kumite brąz kata

  Dopiero drugi turniej bez hogo.Dwie walki wygrane, Viktoria wraca do formy brawo bardzo dobre walki kata jak na drugi start bardzo dobry wynik gratulacje

  Sebastian Niemiec złoto w kumite

  Walka w systemie superfight dwie wygrane w pięknym stylu , Sebastian jak zwykle dał pokaz naprawdę dobrych pojedynków.

  Nicola Morawa złoto w kumite

  Walka w systemie superfight Nikola po dłuższej przerwie wraca w pięknym stylu brawo

  Nicola Tyczka srebro

  Dopiero drugi turniej bez hogo. Jedna z walk wygrana przez ipon brawo Nicola W kategorii kata niestety nie udało się dotrzeć do strefy pucharowej.

  Adrian Obłój srebro w kumite

  Walki bez hogo.Pierwsza walka wygrna z dużą przewagą , w drugiej pomimo bardzo dobrej walki niestety musial uznać wyższość i doświadczenie przeciwnika z zielonym pasem , brawo za zaciętość!

  Szymon Wolanin srebro w kumite

  Dopiero drugi turniej bez hogo. Walka w systemie superfight. Szymon dobre walki , lecz po chorobie i dostaniu w walce dwa razy w krocze trudno dać z siebie 100% i zabrakło trochę energii do zdobycia złota.

  Amelia Paraniak

  Walka w systemie superfight , Amelia po dłuższej przerwie przez agresywna zawodniczkę która wydawała głośne okrzyki przed walką zestresowała się i niestety nie udało się zdobyć złota. Ale Amelia nie poddała się i walczyła do końca brawo

  Gabriel Strzałka brąz w kumite

  Walki bez hogo. Gabryś w pierwszej walce został niesprawiedliwie potraktowany bo „nie dopatrzono” kopnięcia na głowę. Druga walka wygrana w pięknym stylu Brawo!

  Gabriel Drobot brąz

  Gabriel na macie po dłuższej przerwie walczy jak prawdziwy wojownik, pierwsza walka przegrana zaś druga walka wygrana przez vazari

  Milena Hrydczak brąz w kumite

  Walki bez hogo.Milena dwie bardzo trudne walki, mocne przeciwniczki, także ” niedopatrzone” kopniecie na głowę i zabrakło troszkę szczęścia do zdobycia złota .

  Zuzanna Ustianowska brąz w kumite srebro w kata

  Pierwszy start w kumite i bez hogo. Zuzia gratulacje za odwagę ,przeciwniczki z brązowym i zielonym pasem to naprawdę nie lada wyzwanie dla kogoś kto trenuje karate tak krótko. Kata wykonane w bardzo dobrym stylu i rywalizacja także z brązowy pasem i w finale zabrakło troszkę szczęścia do złota.

  W turnieju wzięli także udział:

  Lilaina Zańko

  Dopiero drugi turniej bez hogo. Lila po dłuższej przerwie wraca na mate , walka z doświadczona zawodniczką niestety dała się we znaki i Lila musiała uznać wyższość i siłę przeciwniczki ale brawo za odwagę

  Nikodem Zańko

  Nikoś także po przerwie wrócił na mate, poszedł jak burza zaciętość u tego chłopaka jest mistrzowska . Niestety Nikodem także musiał uznać siłę przeciwnika.

  Filip Zubel

  Filip także po przerwie , na turnieju zawsze dostaje bardzo trudnych zawodników ale nigdy sie nie poddaje walczy całym serduchem. Niestety tym razem zabrakło troszkę szczęścia.

  Oliwia Drobot

  Oliwka po raz pierwszy walka bez hogo z bardzo doświadczoną zawodniczką . Oliwia wielkie gratulacje za odwage i ducha walki.

  Natan Sadowski

  Natan po raz pierwszy wystartował w turnieju a trenuje karate od września, bardzo ładna zacięta walka tak wiec ogromne gratulacje za odwagę i ducha walki .

  Milena Morawa

  Milena po przerwie także wraca na mate. Niestety zabrakło trochę szczęścia żeby dotrzeć do strefy pucharowej. Ale bardzo dobra walka.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com