sobota, 18 maja, 2024
spot_img
+

  Już za niecały tydzień organizowane na Podpromiu będą 21. Podkarpackie Targi Pracy. Może uda ci się znaleźć zatrudnienie?

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Już w najbliższy czwartek, 18 kwietnia, Biuro Karier Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie organizuje już 21. edycję Podkarpackich Targów Pracy, na Podpromiu. Pojawi się na dużej hali, ponad 30 pracodawców, między innymi z branży informatycznej, lotniczej, finansowej, edukacyjnej, produkcyjnej, agencje pośrednictwa pracy oraz służby mundurowe. Wszyscy, którzy są zainteresowani targami, powinni już za mniej niż tydzień wybrać się w Rzeszowie do hali, przy ul. Podpromie 10, w godzinach od 10 do 15. Wejść na organizowane już wkrótce targi pracy może każdy, a wstęp jest darmowy i nie trzeba rezerwować wcześniej miejsc ani kupować żadnych biletów.

  – Podkarpackie Targi Pracy organizowane są  przez nasze biuro już po raz dwudziesty pierwszy, z myślą o poszukujących pracy lub chcących zmienić swoją dotychczasową ścieżkę zawodową. Wszyscy, którzy chcą zrobić dobre pierwsze wrażenie na pracodawcach powinni pamiętać o dobrze przygotowanym CV. Wiemy od Pracodawców, że podczas targów będą prezentować wiele ofert pracy na różne stanowiska, więc każdy znajdzie coś dla siebie

  – informuje Magdalena Lis, p.o. Kierownik Biura Karier WSIiZ.

  Partnerem strategicznym XXI Podkarpackich Targów Pracy jest firma Deloitte, a Partnerem technologicznym LOT Aircraft Maintenance Service. Partnerem merytorycznym Podkarpackich Targów Pracy jest Wojewódzki Urząd Pracy w Rzeszowie, którego doradcy zawodowi będą podczas targów konsultować dokumenty aplikacyjne uczestników targów oraz firma iPRACUJZDALNIE.pl. Patronatem honorowym Targi objęli: Marszałek Województwa Podkarpackiego Władysław Ortyl oraz Prezydent Miasta Rzeszowa Konrad Fijołek.

  A więcej informacji znajduje się na stronie internetowej – www.targipracy.rzeszow.pl.

  Jeśli akurat poszukujesz pracy, przyjdź. Może akurat znajdziesz coś dla siebie?

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com