środa, 17 lipca, 2024
+

  Zapowiadamy Festiwal w Bieszczadach, a dokładniej w Lesku – „ZEW się budzi 2024”. Będzie wiele koncertów

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  11 kwietnia 2024 roku – to idealny czas na przygotowania do jednego z najbardziej oczekiwanych wydarzeń muzycznych roku! Festiwal ZEW się budzi powraca w malowniczych Bieszczadach w dniach 31 maja – 1 czerwca 2024 r., obiecując niezapomnianą podróż przez świat muzyki alternatywnej i niesamowitych przygód.

  W tym roku na scenie festiwalowej zagości legenda punk rocka – hiszpański zespół Boikot, który po raz pierwszy zawita do Polski. Oprócz nich, publiczność będzie mogła delektować się występami takich gwiazd jak Armia, The Analogs, Dr Misio, Percival, Poparzeni Kawą Trzy, Dziwna Wiosna, Wojtek Szumański, Zacier, Alcoholica, Siaki, Chałtcore i Stacja B. To jednak nie koniec! Festiwal otwiera drzwi dla 10 debiutujących kapel, które mają szansę zaprezentować swój talent i zainspirować publiczność.

  Boikot, hiszpańska legenda punk rocka, będzie nie tylko pierwszym w Polsce headlinerem, ale również symbolicznym mostem łączącym pokolenia muzyków. Festiwal nie zapomina jednak o misji promowania nowych talentów, dając szansę młodym zespołom zaistnieć na wielkiej scenie.

  Festiwal ZEW się budzi oferuje nie tylko niesamowite koncerty, ale także szeroką gamę atrakcji. Od opowieści podróżniczych, przez stylizację w Barberowozie, po spotkania z artystami i konkurs na Brodacza Festiwalu, każdy znajdzie coś dla siebie. To nie tylko wydarzenie muzyczne, ale prawdziwe doświadczenie kulturalne, które zostanie na długo w sercach uczestników.

  Nie czekaj! Odwiedź stronę festiwalu https://zewsiebudzi.pl, aby dowiedzieć się więcej i dołączyć do tej niezwykłej przygody. Bądź częścią zmiany, wspieraj młode talenty i ciesz się niezapomnianymi wrażeniami. ZEW się budzi – tu, gdzie muzyka łączy się z naturą, a młode talenty spotykają się z legendami.

  Organizatorem Festiwalu są ZEW for men oraz Radio Odzew. Partnerami wydarzenia są Województwo Podkarpackie i Miasto Lesko.

  Festiwal ZEW się budzi to unikalne wydarzenie, które gromadzi miłośników muzyki alternatywnej i przygód w sercu malowniczych Bieszczad. Festiwal słynie z epickiego koncertu o świcie, pokazując, że muzyka nie zna granic czasowych. Bilety są już dostępne na stronie https://zewsiebudzi.pl/bilety-2024/, nie przegap swojej szansy na niezapomnianą przygodę muzyczną!

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com