środa, 19 czerwca, 2024
spot_img
+

  Rzeszowski Inkubator Kultury, zaprasza dzieci na kreatywne zajęcia z klockami LEGO!

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Wielkie wydarzenie zbliża się do Rzeszowa, a wraz z nim niesamowita okazja dla dzieci z klas 0-3 szkoły podstawowej, by wziąć udział w bezpłatnych warsztatach zorganizowanych przez Estradę Rzeszowską, Rzeszowski Inkubator Kultury oraz Zgrani z kodem – robotykę dla dzieci. Wszystkie dzieci, które kochają klocki LEGO® i marzą o przygodzie konstrukcyjnej, powinny oznaczyć 20 kwietnia w kalendarzu, ponieważ tego dnia czeka je niezapomniana podróż w świat kreatywności i zabawy.

  Celem warsztatów jest nie tylko zbudowanie parku z klocków LEGO®, ale także stworzenie strefy do zabawy oraz ekologicznej, z uwzględnieniem naszej odpowiedzialności za środowisko naturalne. Podczas wydarzenia dzieci będą miały okazję nie tylko rozwijać swoje umiejętności konstrukcyjne, ale także uczyć się o znaczeniu ochrony środowiska naturalnego poprzez posadzenie drzew i tworzenie ekologicznych przestrzeni.

  Zapisy na warsztaty są całkowicie darmowe i można je dokonać poprzez odwiedzenie strony internetowej https://zgranizkodem.pl/ i kliknięcie w zakładkę „zapisy”. Jednak pamiętaj, że ilość miejsc jest ograniczona, dlatego warto się spieszyć, by zapewnić sobie udział w tym wyjątkowym wydarzeniu. Warsztaty są adresowane głównie do dzieci z obecnej 0-3 klasy szkoły podstawowej, jednak obecność opiekuna jest wymagana. Nie musi on jednak przebywać w tym samym pomieszczeniu, co warsztaty, ponieważ dla opiekunów przewidziane jest specjalne pomieszczenie z wygodnymi sofami, książkami oraz możliwością wypicia kawy.

  Data i miejsce warsztatów to kolejne elementy, które należy odnotować w kalendarzu. Warsztaty odbędą się w sobotę, 20 kwietnia, w przestrzeni Rzeszowskiego Inkubatora Kultury, przy ul. Jagiellońskiej 24 w Rzeszowie. Początek o godzinie 10:00, a zakończenie planowane jest na około 11:30. To idealna okazja, by spędzić sobotni poranek w ciekawy i produktywny sposób, angażując się w kreatywną działalność i jednocześnie ucząc się o ważnych kwestiach ekologicznych.

  Nie czekaj więc zapisz się już teraz i przyłącz się do tej wyjątkowej przygody z klockami LEGO®!

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com