czwartek, 23 maja, 2024
spot_img
+

  Politycy Podkarpackiego Prawa i Sprawiedliwość podsumowali kampanię wyborczą

  Polecamy

  Krzysztof Gałkowski
  Krzysztof Gałkowski
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  W czwartek 4 kwietnia członkowie partii Prawo i Sprawiedliwość zakończyli kampanię wyborczą, podsumowując ją na konferencji, gdzie obecni byli liderzy list do sejmiku województwa, kandydat na prezydenta Rzeszowa, Waldemar Szumny, oraz posłowie.

  W trakcie konferencji politycy partii Prawa i Sprawiedliwości omawiali skuteczną realizację programów wyborczych podczas dwóch ostatnich kadencji samorządu. Dodatkowo wyrazili wdzięczność za dotychczasowe zaangażowanie wyborców z regionu podczas licznych spotkań z mieszkańcami.

  Jesteśmy bardzo wdzięczni za to, że mieliście Państwo dla nas czas i chcieliście z nami rozmawiać o ważnych sprawach dotyczących samorządów lokalnych, które mają wpływ na jakość życia mieszkańców naszego regionu.

  Ewa Leniart, posłanka Prawo i Sprawiedliwość

  W ramach przykładów spełnienia obietnic wyborczych, kandydaci partii Prawa i Sprawiedliwości podnieśli m.in. utworzenie Podkarpackiego Centrum Innowacji, inwestycje związane z lotniskiem oraz kluczowe projekty drogowe. Dodatkowo akcentowali działania podejmowane przez samorząd na rzecz rozwoju rolnictwa w regionie podkarpackim.

  Wszyscy kandydaci partii Prawa i Sprawiedliwości do sejmiku wojewódzkiego zobowiązali się do realizacji listy priorytetów i działań w nadchodzącej kadencji, kontynuując dotychczasową politykę samorządu w województwie.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com