czwartek, 23 maja, 2024
spot_img
+

  Jacek Strojny i Stowarzyszenie Razem dla Rzeszowa podsumowali samorządową kampanię wyborczą

  Polecamy

  Krzysztof Gałkowski
  Krzysztof Gałkowski
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Głosy oddane na Stowarzyszenie Razem dla Rzeszowa to manifestacja poparcia dla ludzi zaangażowanych społecznie, którzy miastu oddają swój czas i serce. Takie przekonanie wygłosił na zakończenie kampanii Jacek Strojny, aspirujący do roli prezydenta Rzeszowa. Podkreślił, że Stowarzyszenie stanowi alternatywę dla tradycyjnych partii politycznych oraz zapewnia niezależność w działaniu.

  Stowarzyszenie „Razem dla Rzeszowa”, jak przypominano dziś, to grupa społeczników, których motywuje miłość do miasta oraz determinacja w walce z różnymi problemami, takimi jak na przykład patologia deweloperska. Dlatego też opracowali program, który opiera się na problemach, jakie dostrzegają w swoim najbliższym otoczeniu. Jacek Strojny podkreślał, że ubiega się o stanowisko prezydenta miasta niezależnie od partyjnych układów, zaś kandydaci do rady miasta reprezentują różnorodne poglądy światopoglądowe. Stwierdził także, że kampania wyraźnie pokazała, iż partie polityczne generują konflikty i podziały społeczne. Strojny zaznaczył również, że sam doświadczył hejtu w trakcie kampanii. Stowarzyszenie proponuje nowe podejście do zarządzania Rzeszowem.

  Jacek Strojny twierdzi, że Stowarzyszenie „Razem dla Rzeszowa” dąży do odświeżenia Ratusza i rady miasta. „Mogą Państwo liczyć na nasze pełne zaangażowanie, niezależność i transparentność. Chcemy oddać władzę w Rzeszowie w ręce obywateli naszego miasta” – deklarował.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com