czwartek, 23 maja, 2024
spot_img
+

  Adam Dziedzic kandydat PSL- Trzeciej Drogi na prezydenta Rzeszowa podsumował kampanię

  Polecamy

  Krzysztof Gałkowski
  Krzysztof Gałkowski
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  W Rzeszowie dzisiaj odbyło się spotkanie, w którym udział wzięło 42 osoby ubiegające się o mandaty radnych różnych samorządów, a także kandydat na prezydenta Rzeszowa – Adam Dziedzic. Poseł z ramienia PSL oraz minister infrastruktury, Dariusz Klimczak, wspólnie zachęcali mieszkańców do aktywnego uczestnictwa w nadchodzących wyborach, które odbędą się w niedzielę 7 kwietnia.

  Adam Dziedzic zapewnił, że kampania, która obejmuje głównie kolejne spotkania z mieszkańcami, będzie trwała do północy, aby zachęcić jak najwięcej osób do poparcia zmian. Chce, aby ludzie wybrali takie działania, które przyczynią się m.in. do efektywnego wykorzystania środków z KPO oraz sprawią, że Rzeszów stanie się sercem aglomeracji tworzonej przez okoliczne samorządy. Podkreślał, że nie chodzi o to, że samorządy muszą, ale że chcą działać w taki sposób.

  Minister infrastruktury, Dariusz Klimczak, przekonywał, że kandydaci PSL Trzeciej Drogi dążą do stworzenia państwa zdecentralizowanego i samorządnego, które oddaje głos w ręce obywateli oraz współpracuje ze wszystkimi, dla których istotne jest wspólne dobro. Taki cel wyznaczają zarówno doświadczeni samorządowcy, jak i nowe osoby angażujące się w życie publiczne.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com