środa, 17 lipca, 2024
+

  Ruszają zapisy do wakacyjnego kursu języka angielskiego – „Pomost International” w Rzeszowie. Liczba miejsc ograniczona!

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  „Pomost International” to dwutygodniowy, płatny kurs języka angielskiego oraz angielskiej kultury, który w Rzeszowie z roku na rok staje się coraz bardziej popularniejszy. Lekcje tego obcego języka będą prowadzone przez nauczycieli z Buffalo (USA), dla nie tylko młodzieży, ale też dorosłych. A organizatorem tego całego przedsięwzięcia jest także Rzeszowski Dom Kultury. Pierwsze zajęcia wystartują już 8 lipca, a zakończą się 20 lipca, pierwszego miesiąca wakacji. Miejscem lekcji będzie budynek, Zespół Szkół Gospodarczych w Rzeszowie, przy ul. Spytka Ligęzy 12. A już teraz, od wczoraj (18 marca) trwają na nie zapisy. Jeśli zatem chcesz przeżyć wspaniałą przygodę na wakacjach, z językiem angielskim, koniecznie zgłoś się już teraz!

  W ofercie, gwarantowane są wszystkim kursantom lekcje angielskiego, prowadzone przez dwanaście osób (native speakers) w taki sposób, by rozwinąć mówienie, czytanie, słuchanie oraz pisanie w tym obcym języku. Poza tym, lekcje nie będą nudne. Zaplanowane jest zorganizowanie wielu zabaw, gier czy zadań i w końcu ćwiczeń, dzięki którym, nauka angielskiego będzie jeszcze przyjemniejsza!

  Koszt takiego kursu wynosi 1300 zł, dla młodzieży powyżej 13 roku życia i obejmuje 60 godzin zegarowych. Z kolei dla dorosłych przeznaczonych jest 40 godzin zegarowych ćwiczeń, a ich koszt to nieco mniej, bo 1100 zł. Aby się zapisać, należy wypełnić i przesłać formularz zgłoszeniowy – https://forms.gle/BLxAhhmVxjYuuP9P6. Jeśli masz pytania, zadzwoń pod numerem 515 409 232, bądź napisz maila na adres – anna.laaroussi@rdk.rzeszow.pl. Regulamin razem z formularzem zgłoszeniowym znajduje się na stronie internetowej – https://rdk.rzeszow.pl/pomost-international-2024/.

  Co więcej, kurs dla młodzieży prowadzony jest całodziennie, z kolei dla dorosłych – w trybie wieczorowym. Lekcje będą prowadzone w języku angielskim, dlatego też warto znać jego chociażby podstawy, by cokolwiek rozumieć. Kursanci podzieleni będą na 10-12-osobowe grupy, a o tym, w której z nich się znajdziesz decydują już nauczyciele.

  A lekcje będą prowadzili nauczyciele – wolontariusze, którzy są członkami organizacji „Pomost International” ze Stanów Zjednoczonych. Uczestnicy otrzymają w ramach zajęć podręczniki (dla każdego). Do tego, każdy uczeń powinien mieć ze sobą na lekcjach słownik językowy, zarówno polsko-angielski, jak i angielsko-polski. Na koniec kursu, jego uczestnicy otrzymują certyfikaty, ale aby otrzymać zaświadczenie należy mieć odpowiednią frekwencję na zajęciach.

  Kurs zaplanowany jest odbywać się od poniedziałku do piątku w godzinach od 9 do 12 oraz od 13 do 16 w trybie całodziennym, dla młodszych osób oraz od 16:30 do 20:30 – w trybie wieczorowym, dla tych starszych. Warto wiedzieć, że organizatorzy nie przygotowują uczestnikom wyżywienia.

  O tym, czy ktoś zostanie zakwalifikowany do tego kursu, decyduje kolejność zgłoszeń. Do trzech dni, po tym, kiedy dana osoba dowie się, że została przyjęta na kurs musi uiścić opłatę, na konto bankowe, podane w regulaminie. Brak zapłacenia za kurs w terminie niestety dyskwalifikuje go. Jeśli po dniu 30 maja, zrezygnujesz z kursu, nie otrzymasz zwrotu pieniędzy.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com