środa, 17 kwietnia, 2024
spot_img
+

  W marcu, G2A Arena na Podkarpaciu zaprasza na wiele ciekawych wydarzeń! Będzie spektakl teatralny, forum rolnicze, czy koncert!

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  G2A Arena Centrum Wystawienniczo Kongresowe Województwa Podkarpackiego w Jasionce, otwarta w 2016 roku, to perła biznesu w regionie. Zaledwie 10 minut od Rzeszowa, doskonale skomunikowana, oferuje 16 tys. m² przestrzeni wystawienniczej, salę kongresową na 872 osoby, 2 duże sale konferencyjne, 10 mniejszych sal, pokój narad, oraz sale restauracyjną i bankietową. Dogodna lokalizacja przy lotnisku „Rzeszów-Jasionka” sprawia, że to idealne miejsce na największe targi, wystawy i konferencje.

  Co będzie się działo w tym miejscu w marcu? Na co warto się wybrać?

  „Szlub doskonały” autorstwa Robina Hawdona to komedia o dylematach miłosnych, wystawiana na Broadwayu, z obsadą m.in. Michała Milowicza i Edyty Herbuś. Sztuka, trwająca ok. 2 godzin i 20 minut, pełna jest błyskotliwych dialogów, humoru i emocji, przyciągając widzów na całym świecie.

  „Trzeba żyć festiwal” to wydarzenie łączące sport, zdrowe nawyki i muzykę. Kluby sportowe, zespoły taneczne, prelekcje medycyny sportowej i rap festiwal to tylko część atrakcji. Bilety w trzech pulach, a VIP umożliwia spotkanie z artystami i dostęp do strefy VIP.

  KULT, legenda polskiego rocka, zaprasza na akustyczne koncerty, prezentując największe przeboje w wersjach bez prądu. Pierwszy koncert został zarejestrowany w 2010 roku, zdobywając status „diamentowej płyty”. Kolejna trasa koncertowa to niepowtarzalna okazja dla fanów.

  Europejskie Forum Rolnicze, 19-20 marca 2024 w G2A Arena, to coroczne spotkanie polityków i ekspertów rolnictwa. Dyskusje, strefa wystawiennicza i ponad 3000 uczestników kształtują przyszłość rolnictwa i handlu rolno-spożywczego w Europie.

  „Universe Orchestra” prezentuje koncert legendarnych hitów z symfoniczną orkiestrą. Queen, Hans Zimmer, Metallica – największe hity w unikalnych aranżacjach. Koncerty pełne magii odbędą się w G2A Arena, dostarczając niezapomnianych emocji.

  Maciej Stuhr wraca na scenę kabaretową z programem „MAM TO WSZYSTKO W STANDUPIE!”. Humor na najwyższym poziomie, inteligentne spostrzeżenia i 30 lat doświadczenia estradowego gwarantują wyjątkowe przeżycia. Kup bilet, weź udział w stand-upie pełnym energii i świeżości!

  Więcej informacji znajdziesz na dołączonym plakacie, oraz na stronie internetowej – https://g2aarena.pl/kalendarz/?fbclid=IwAR1SAwqbExwHHcArhOm22ogYssu4J4a3GLcWYpMD4tlx-raa2UXb-yn8VVU.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com