środa, 22 maja, 2024
spot_img
+

  Młody mężczyzna został zatrzymany w związku z kradzieżą perfum

  Polecamy

  Krzysztof Gałkowski
  Krzysztof Gałkowski
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Policjanci z Niska doprowadzili do zatrzymania 18-letniego mężczyznę, którego podejrzewano o dokonywanie kradzieży perfum w sklepach na terenie powiatu. Młody sprawca wybierał się na sklepowe łupy, chowając skradzione produkty pod odzieżą. Mieszkańcowi powiatu przeworskiego postawiono zarzuty w związku z popełnionymi czynami.

  W ubiegłym tygodniu funkcjonariusze policji z Niska otrzymali doniesienie o kradzieży perfum w jednym ze sklepów na terenie miasta. Zgodnie z treścią zgłoszenia oraz z zarejestrowanego monitoringu wynika, że młody mężczyzna wyjął cztery opakowania perfum z półki sklepowej, schował je pod bluzą i szybko opuścił budynek.

  Dwa dni później, podobne wydarzenie miało miejsce w sklepie w Rudniku nad Sanem, gdzie również cztery opakowania perfum stały się łupem młodego mężczyzny. Po analizie zebranego materiału ustalono, że obie kradzieże dokonała ta sama osoba. Szacuje się, że straty w sklepach w Nisku i Rudniku nad Sanem wyniosły łącznie prawie 2,5 tysiąca złotych.

  Śledztwo prowadzone przez niżańską policję pozwoliło zidentyfikować sprawcę. 18-letni mieszkaniec powiatu przeworskiego został zatrzymany i już usłyszał postawione mu zarzuty, na które się przyznał. Teraz o jego losie zadecyduje sąd, a za popełnione przestępstwa grozi mu kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com