środa, 17 kwietnia, 2024
spot_img
+

  Kultowa rzeszowska restauracja przy popularnym deptaku – STARY PIERNIK ponownie otwarta po przebytej metamorfozie!  

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Bardzo miło nam poinformować, że restauracja, która znajduje się przy ul. Tadeusza Kościuszki 9 w Rzeszowie, przeszła gruntowny remont i jest dzisiaj czynna i otwarta dla wszystkich rzeszowian, ale nie tylko, bo i też turystów oraz mieszkańców pobliskich okolic. Ten punkt gastronomiczny przeszedł wielką metamorfozę i dzisiaj może się pochwalić przede wszystkim bardzo nowoczesnym wyposażeniem, piękną dekoracją oraz tak samo przepysznym menu! Co więcej właściciele tej knajpki, postawionej w samym centrum najpopularniejszego, rzeszowskiego deptaka już teraz zapowiadają, że będą tutaj organizowane mini koncerty dla lokalnych artystów, ale to oczywiście nie wszystko, bo wiele, wiele więcej!

  Ta kultowa kawiarnia funkcjonuje od 10 lat i teraz, po unowocześnieniu jeszcze bardziej zachwyca i zaprasza wszystkich – dzieci, młodzież, nastolatków, dorosłych czy seniorów do odwiedzin. Restauracja otwiera swoje drzwi dla wszystkich gości. Przy wspaniałej muzyce, będzie można skosztować  świeżej i aromatycznej kawy, przepysznych słodkości, w tym ciast, a także międzynarodowych propozycji śniadań oraz ciekawie skomponowane dania, ale też drinki czy koktajle. Szefem kuchni jest tutaj Kamil Tłuczek – zwycięzca polskiej selekcji najbardziej prestiżowego konkursu kulinarnego na świecie – Bocuse d`Or.

  Lokal ten został wyremontowany, tak – by stworzyć idealną przestrzeń dla oczywiście wszystkich gości, ale też grających i koncertujących tutaj muzyków. Ale też nie tylko. Muzykę serwować będą tutaj zarówno zaproszeni lokalni, jak i ogólnopolscy muzycy, producenci i DJ-e. Oprócz tego, funkcjonuje tutaj Amber Bar z ciekawie smakującymi drinkami. A na maluchy czeka specjalny kącik, w którym będą mogły się pobawić. Pozostaje nic innego jak odwiedzić to nowoczesne, odremontowane miejsce na mapie Rzeszowa i przekonać się, że było warto! A może staniesz się stałym klientem tej nowoczesnej knajpki?

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com