czwartek, 23 maja, 2024
spot_img
+

  Powstanie nowy Fun Park w ramach Budżetu Obywatelskiego na osiedlu Baranówka

  Polecamy

  Krzysztof Gałkowski
  Krzysztof Gałkowski
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  W okolicy ulic Starzyńskiego, Brydaka i Osmeckiego planowane jest utworzenie toru z przeszkodami, co stanowić będzie doskonałe uzupełnienie terenów rekreacyjnych na osiedlu Baranówka.

  Fun Park będzie kompleksem składającym się z trzech torów do jazdy wyczynowej rowerami, rolkami, hulajnogami oraz deskorolkami. Torów te zostaną zaprojektowane z zróżnicowanym stopniem trudności, umożliwiając korzystanie zarówno najmłodszym, jak i bardziej zaawansowanym miłośnikom jazdy, na przykład rowerem. Realizacja Fun Parku na osiedlu Baranówka to zadanie wybrane do realizacji przez mieszkańców podczas ostatniej edycji Rzeszowskiego Budżetu Obywatelskiego.

  Nowy tor będzie doskonałym dodatkiem do atrakcji oferowanych na terenach rekreacyjnych w okolicy ulic Starzyńskiego, Brydaka i Osmeckiego. W jesieni 2021 roku zakończyła się tam budowa pumptracka. Kolejnym projektem, zrealizowanym rok później przez Zarząd Zieleni Miejskiej w Rzeszowie, był ogród kieszonkowy. Ten nowy obszar jest wyposażony w alejki, hamaki, leżaki i przede wszystkim obfituje w mnóstwo roślin, których posadzono tam blisko dwa tysiące. Ostatnią niedawną inwestycją było rozbudowanie placu zabaw znajdującego się w okolicy górki saneczkowej. W ramach tego przedsięwzięcia zainstalowano m.in. duże, wielofunkcyjne urządzenia zabawowe, tyrolkę oraz unikatową w Rzeszowie fabrykę piasku.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com