środa, 21 lutego, 2024
+

    XX edycja piłkarskiej gali Podkarpacka Nike za nami

    Polecamy

    Krzysztof Gałkowski
    Krzysztof Gałkowski
    Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
    - Reklama -

    Wieczór ten był niezwykły i pełen uroku. Podczas XX edycji Gali Piłkarskiej Podkarpacka Nike mieliśmy okazję poznać najlepszych graczy roku 2023. Główną nagrodę otrzymał Maciej Domański, który już po raz drugi z rzędu został uznany za Piłkarza Roku. Łącznie wręczono blisko 81 nagród, czyniąc tę galę wyjątkowym wydarzeniem.

    W historii dwudziestej edycji plebiscytu Podkarpacka Nike miało miejsce wyjątkowe wydarzenie – po raz pierwszy wręczono nagrody dla piłkarzy z klas O, A i B. Na scenie pojawili się przedstawiciele wszystkich drużyn uczestniczących w rozgrywkach seniorskich Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej. Nie zabrakło również nagród dla drużyn z 4. ligi podkarpackiej, wyróżnień specjalnych oraz tych w części głównej plebiscytu.

    Wyniki XX Gali Piłkarskiej Podkarpacka NIKE

    PIŁKARZ ROKU 2023

    Maciej Domański (PGE FKS Stal Mielec)

    Wyróżnieni: Jakub Kowalski (Stal Stalowa Wola), Adreja Prokic (Stal Rzeszów)

    PIŁKARKA ROKU 2023

    Alicja Barszcz (Resovia)

    Wyróżnieni: Barbara Kaznecka (Sokół Kolbuszowa Dolna), Julia Lorenc (Sanovia Lesko)

    TRENER ROKU 2023

    Robert Kurosz (Eurobus Przemyśl)

    Wyróżnieni: Kamil Kiereś (PGE FKS Stal Mielec), Ireneusz Pietrzykowski (Stal Stalowa Wola)

    DRUŻYNA ROKU 2023

    Stal Stalowa Wola

    Wyróżnieni: PGE FKS Stal Mielec, Stal Rzeszów

    TRENER WYCHOWAWCA MŁODZIEŻY 2023

    Jakub Kozner (Beniaminek Krosno/Kadra Podkarpackiego ZPN)

    Wyróżnieni: Łukasz Jamróg (Igloopol Dębica), Robert Kurosz (SMS JKS Jarosław)

    MŁODZIEŻOWIEC/ODKRYCIE ROKU 2023

    Szymon Łyczko (Stal Rzeszów)

    Wyróżnieni: Szymon Kądziołka (Stal Rzeszów), Bartosz Pioterczak (Stal Stalowa Wola)

    FUTSALOWY ZAWODNIK ROKU 2023

    Mateusz Wanat (Eurobus Przemyśl)

    WyróżnieniL Kamil Bała (Eurobus Przemyśl), Bartłomiej Przybyło (Heiro Rzeszów)

    DZIAŁACZ ROKU 2023

    Grzegorz Raus (Beniaminek Krosno)

    Wyróżnieni: Jacek Klimek (PGE FKS Stal Mielec), Krzysztof Mączka (SPEC Stal Łańcut),

    SAMORZĄDOWIEC ROKU 2023

    Krzysztof Strent (Wójt Wiązownicy)

    Wyróżnieni: Waldemar Góra (Burmistrz Strzyżowa), Jacek Szubart (Wójt Rakszawy)

    SPONSOR ROKU  2023

    Handlopex (Resovia i SMS Resovia)

    Wyróżnieni: Eurobus (Eurobus Przemyśl), Fibrain (Stal Rzeszów i SMS Stal Rzeszów)

    NAGRODA SPECJALNA

    Szkoła Podstawowa Krasne – zwycięzca Pucharu Tymbarku 2023 U-12 dziewcząt

    Szkoła Mistrzostwa Sportowego Stal Rzeszów – zwycięzca Pucharu Tymbarku 2023 U-12 chłopców

    Beniaminek ProfBud Krosno – wicemistrz Polski U-13 dziewcząt

    SMS JKS Jarosław – mistrz Polski U-19 w futsalu

    Zuzanna Żak – mistrzyni Polski „Turnieju Gry 1 na 1”

    Marcin Włodarski – trener reprezentacji Polski U-17, brązowych medalistów mistrzostw Europy

    Grzegorz Lato – 50-lecie zdobycia tytułu Króla Strzelców mistrzostw świata 1974

    Piłkarz Roku 2023 w 4 lidze podkarpackiej

    Tomasz Barycza (Legion Pilzno)

    Nominowani: Konrad Buć (SPEC Stal Łańcut), Sebastian Duda (Karpaty Krosno/Pogoń-Sokół Lubaczów), Adrian Nowak (JKS Jarosław/Sokół Kolbuszowa Dolna), Marcin Stefanik (Siarka Tarnobrzeg/Igloopol Dębica)

    Trener Roku 2023 w 4 lidze podkarpackiej

    Krzysztof Korab (SPEC Stal Łańcut)

    Nominowani: Łukasz Cabaj (Igloopol Dębica), Dariusz Liana (Karpaty Krosno), Grzegorz Pastuszak (Cosmos Nowotaniec), Waldemar Warchoł (Polonia Przemyśl/KS Wiązownica).

    Drużyna Roku 2023 w 4 lidze podkarpackiej

    Cosmos Nowotaniec

    Nominowani: Izolator Boguchwała, JKS Jarosław, Legion Pilzno, SPEC Stal Łańcut

    Odkrycie Roku 2023 w 4 lidze podkarpackiej

    Hubert Pieszczoch (Cosmos Nowotaniec)

    Nominowani: Piotr Pindak (JKS Jarosław), Patryk Szczurek (Sokół Kolbuszowa Dolna), Karol Walczyszewski (Polonia Przemyśl), Kacper Wywrot (Błękitni Ropczyce)

    MŁODZIEŻOWIEC ROKU w 4 lidze podkarpackiej

    Karol Wojtyło (Igloopol Dębica)

    Kacper Cyganowski (Sokół Kolbuszowa Dolna), Bartosz Czyjt (Legion Pilzno), Szymon Dziadosz (Karpaty Krosno/Pogoń-Sokół Lubaczów), Wiktor Majewski (Wisłok Wiśniowa).

    KATEGORIA PIŁKARZ ROKU – KLAS O, A, B

    PIŁKARZ ROKU 2023 – Klasa O Dębica

    Kacper Bugaj (Victoria Czermin)

    • Michał Fornek (Kaskada -Ostrów Kamionka)

    • Kamil Rokita (LKS Żyraków)

    PIŁKARZ ROKU 2023 – Klasa A Dębica

    Łukasz Stanek (Brzostowianka Brzostek)

    • Adrian Góra (LKS Łopuchowa)

    • Damian Róg (LKS Nagoszyn)

    PIŁKARZ ROKU 2023 – Klasa B Dębica, gr. 1

    • Robert Świerad (Inter Gnojnica)

    • Miłosz Bielak (Korona Góra Ropczycka)

    • Dominik Kobos (Victoria Ocieka)

    PIŁKARZ ROKU 2023 – Klasa B Dębica, gr. 2

    Patryk Więckowicz (Strażak Lubzina)

    • Damian Kitrys (LKS Brzeźnica)

    • Marek Węgrzynowicz (Paszczyniak Paszczyna)

    PIŁKARZ ROKU 2023 – Klasa O Jarosław

    Rafał Surmiak (MKS Orzeł Przeworsk)

    • Krzysztof Pietluch (Wólczanka Wólka Pełkińska)

    • Hubert Świecarz (LKS Skołoszów)

    PIŁKARZ ROKU 2023 – Klasa A Jarosław, gr. jarosławska

    Artur Łukasiewicz (Wiraż Chłopice)

    • Patryk Andreasik (Sanoczanka Święte)

    • Radosław Wańkowicz (Czarni Pawłosiów)

    PIŁKARZ ROKU 2023 – Klasa A Jarosław, gr. przemyska

    • Miłosz Mroziński (Orzeł Torki)

    • Bartosz Przytuła (GKS Viking Orły)

    • Kacper Stecyk (Cresovia Kalników)

    PIŁKARZ ROKU 2023 – Klasa A Jarosław, gr. przeworska

    Jakub Słysz (Huragan Gniewczyna)

    • mPiotr Białogłowski (Cresovia Krzeczowice)

    • Dawid Cichy (MKS Kańczuga)

    PIŁKARZ ROKU 2023 – Klasa A Jarosław, gr. lubaczowska

    • Sebastian Rogowski (Zdrój Horyniec)

    • Konrad Olejarz (LKS Miękisz Nowy)

    • Jakub Tokarz (Huragan Basznia Dolna)

    PIŁKARZ ROKU 2023 – Klasa B Jarosław, gr. jarosławska

    • Łukasz Halwa (Korona Tuchla)

    • Marcin Halwa (Wisznia Nienowice)

    • Marek Janiec (Tęcza Wysock)

    PIŁKARZ ROKU 2023 – Klasa B Jarosław, gr. przemyska

    Damian Woźny (Grom Wyszatyce)

    • Piotr Brajczewski (KS Arłamów)

    • Patryk Stachura (LKS Ujkowice)

    PIŁKARZ ROKU 2023 – Klasa B Jarosław, gr. przeworska

    Kamil Kiper (GKS Zarzecze)

    • Bartosz Dziedzic (Alabaster Łopuszka Wielka)

    • Tobiasz Sieńko (Nafta-Gaz Jodłówka)

    PIŁKARZ ROKU 2023 – Klasa B Jarosław, gr. lubaczowska

    Witold Kornaga (Victoria Stary Dzików)

    •Dawid Gałas (Roztocze Ruda Różaniecka)

    • Michał Krzemiński (Piast Antoniki)

    PIŁKARZ ROKU 2023 – Klasa O Krosno

    • Hubert Wilk (Partyzant Targowiska)

    • Wiktor Fara (Czarni Jasło)

    • Arkadiusz Majka (Tempo Nienaszów)

    PIŁKARZ ROKU 2023 – Klasa A Krosno, gr. 1

    Fabian Pańko (Górnik Strachocina)

    • Sylwester Biesiada (Sanovia Lesko)

    • Piotr Laskowski (Cosmos II Nowotaniec)

    PIŁKARZ ROKU 2023 – Klasa A Krosno, gr. 2

    •  Robert Sieniawski (Cisy Jabłonica Polska)

    • Tomasz Kasperkowicz (Beskid Posada Górna)

    • Wiktor Sieradzki (ULKS Grabówka)

    PIŁKARZ ROKU 2023 – Klasa A Krosno, gr. 3

    Paweł Dziadosz (LKS Zorza Łęki Dukielskie)

    • Michał Krupa (LKS Głowienka)

    • Sławomir Sienicki (Strzelec Frysztak)

    PIŁKARZ ROKU 2023 – Klasa B Krosno, gr. 1

    Miłosz Rajchel (Nelson Polańczyk)

    • Jędrzej Pilch (Bieszczady II Ustrzyki Dolne)

    • Karol Szmyd (Lotniarz Bezmiechowa)

    PIŁKARZ ROKU 2023 – Klasa B Krosno, gr. 2

    Dariusz Kurdziel (LKS Golcowa)

    • Jan Ambicki (Orkan Markowce)

    •  Jakub Leń (Victoria Pakoszówka)

    PIŁKARZ ROKU 2023 – Klasa B Krosno, gr. 3

    Dawid Chęć (Błękitni Jasienica Rosielna)

    • Kamil Kilar (Wisłok Sieniawa)

    • Marek Tomoń (Sokół Domaradz)

    PIŁKARZ ROKU 2023 – Klasa B Krosno, gr. 4

    • Wojciech Munia (Polonia Kopytowa)

    • Wojciech Masłowski (LKS Lubatowa)

    • Tomasz Wąchała (WKS Wojaszówka)

    PIŁKARZ ROKU 2023 – Klasa B Krosno, gr. 5

    Dominik Krzywiński (Jasiołka Szebnie)

    • Jakub Cyran (Wisłoka Nowy Żmigród)

    • Hubert Ruszel (LKS Brzezówka)

    PIŁKARZ ROKU 2023 – Klasa O Rzeszów

    Dariusz Róg (Błażowianka Błażowa)

    • Patryk Mendoń (Strug Tyczyn)

    • Konrad Panek (Sokołów Sokołów Młp./ LKS Jasionka)

    PIŁKARZ ROKU 2023 – Klasa A Rzeszów, gr. 1

    •  Łukasz Trzyna (Junak Rzeszów/Plantator Nienadówka)

    • Michał Mroczka (Wisłok Strzyżów)

    • Adrian Rogala (Novi Nosówka)

    PIŁKARZ ROKU 2023 – Klasa A Rzeszów, gr. 2

    Piotr Balawender (Błękit Żołynia)

    • Norbert Słaby (Crasnovia Krasne)

    •Damian Szeliga (Styrobud Trzeboś)

    PIŁKARZ ROKU 2023 – Klasa A Rzeszów, gr. 3

    Patryk Glica (Sparta Chorzelów)

    • Tomasz Bajor (Zacisze Trześń)

    • Piotr Draus (Tempo Cmolas)

    PIŁKARZ ROKU 2023 – Klasa B Rzeszów, gr. 1

    Kacper Zarczuk (Resovia III Rzeszów)

    • Mateusz Bida (Orzeł Wysoka Głogowska)

    • Paweł Kłeczek (Rudnianka Rudna Wielka/ Victoria Budy Głogowskie)

    PIŁKARZ ROKU 2023 – Klasa B Rzeszów, gr. 2

    Jakub Kuśnierz (Herman Hermanowa)

    • Artur Róg (Diament Pstrągowa)

    • Paweł Ruszała (KS Godowa)

    PIŁKARZ ROKU 2023 – Klasa B Rzeszów, gr. 3

    Mariusz Socha (Orzeł Wysoka Łańcucka)

    • Bartłomiej Kłoda (Polonia Hyżne )

    • Paweł Kulon (Dynovia Dynów/KS Pawłokoma)

    PIŁKARZ ROKU 2023 – Klasa B Rzeszów, gr. 4

    Tomasz Pukała (KS Terliczka)

    • Grzegorz Bułaś (Astra Medynia Głogowska)

    • Sebastian Kuźniar (UKS SMS Rzeszów)

    PIŁKARZ ROKU 2023 – Klasa B Rzeszów, gr. 5

    Marek Wójciak (LKS Dębiaki)

    • Marcin Padykuła (Florian Ostrowy Tuszowskie)

    • Karol Pszeniczny (LKS Babicha)

    PIŁKARZ ROKU 2023 – Klasa B Rzeszów, gr. 6

    Adrian Nosal (Sokół Pień)

    • Marcin Mroczek (LKS Wierzchowiny)

    • Kamil Szkutnik (Orły Ruda)

    PIŁKARZ ROKU 2023 – Klasa B Rzeszów, gr. 7

    Łukasz Herbut (Wilga Widełka)

    • Łukasz Bajor (Orzeł Kosowy)

    • Rafał Wróblewski (Kolbuszowianka II Kolbuszowa)

    PIŁKARZ ROKU 2023 – Klasa O Stalowa Wola

    Kacper Piechniak (Sokół Kamień)

    • Sebastian Pieróg (Dolina Tanew Wólka Tanewska)

    • Dawid Wach (ŁKS Łowisko)

    PIŁKARZ ROKU 2023 – Klasa A Stalowa Wola, gr. 1

    Kacper Broda (San Wrzawy)

    • Mariusz Lewicki (Kolejarz Knapy)

    • Michał Partyka (Bukowa Jastkowice)

    PIŁKARZ ROKU 2023 – Klasa A Stalowa Wola, gr. 2

    Konrad Kaczmarczyk (LKS Brzyska Wola)

    • Mateusz Kowalski (Podlesianka Kamień)

    • Marcin Madej (LZS Podwolina)

    PIŁKARZ ROKU 2023 – Klasa B, Stalowa Wola, gr. 1

    Sebastian Łagowski (KS Żupawa)

    • Cezary Cieśla (Płomień Trześń)

    • Marcin Piątek (Koniczynka Ocice)

    PIŁKARZ ROKU 2023 – Klasa B, Stalowa Wola, gr. 2

    Łukasz Kobylarz (KP Zarzecze)

    • Jakub Guz (Czarni Sójkowa)

    • Bartłomiej Idec (LZS Kotowa Wola)

    PIŁKARZ ROKU 2023 – Klasa B, Stalowa Wola, gr. 3

    Maciej Klekacz (Rotunda Krzeszów)

    • Dominik Drożdżal (Jodła Przychojec)

    • Piotr Kłos (Azalia II Wola Zarczycka)

    - REKLAMA -
    - Reklama -

    Więcej artykułów

    - REKLAMA -

    Najnowsze artykuły

    - REKLAMA -
    WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com