środa, 21 lutego, 2024
+

  Masz od 15 do 20 lat? Młoda Scena Teatru im. Wandy Siemaszkowej szuka aktorów do nowego spektaklu!

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Młoda Scena Teatru im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie ogłasza nabór młodych aktorów do nowego spektaklu. Jeśli mieścisz się w przedziale wiekowym (15-20 lat), z łatwością zapamiętujesz tekst, a scena to twój drugi żywioł, koniecznie zgłoś się, przesyłając swoje zgłoszenie na maila pod adresem m.fortowska@teatr-rzeszow.pl najpóźniej do 24 stycznia z aktualnym swoim zdjęciem oraz krótką notką biograficzną, opisującą szczególnie wcześniejszą działalność w teatrze itp.

  Teatr skontaktuje się następnie z osobami, zapraszając je na casting, który odbędzie się 27 stycznia 2024 roku, (w sobotę) o godz. 11:00 na sali prób Teatru im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie, przy ul. Sokoła 7/9 w Rzeszowie. Na casting należy przygotować piosenkę oraz fragment wybranej prozy lub wiersza. Jeśli spełniasz warunki wiekowe, masz dobrą dykcję, oraz potrafisz ładnie śpiewać, do tego lubisz się ruszać, koniecznie zgłoś się.

  Młoda Scena Teatru im. Wandy Siemaszkowej powstała w 2018 roku. Zaangażowanie szczególnie młodzieży do tworzenia i występowania przede wszystkim na różnych spektaklach teatralnych jak się okazało to był świetny pomysł. Grupa młodych aktorów pod okiem Barbary Napieraj przygotowuje intensywnie rożne spektakle, które każdy widz może później obejrzeć. Młodzi ludzie pracujący w teatrze mogą pochwalić się realizacją takich spektakli, jak „Lekarz mimo woli” Moliera, „Taka była Joanna d’Arc” na podstawie dramatu „Skowronek” Jeana Anouilha, czy „Kalejdoskop Fredrowski” – inspirowany dramatami Aleksandra Fredry. Teraz, Młoda Scena poszukuje aktora do najnowszego przedstawienia, o roboczym tytule „Etiudy z Ajschylosa”, inspirowanym „Oresteją” i „Tajemną historią” Donny Tartt.

  Jeśli chcesz dołączyć do młodej obsady aktorskiej, koniecznie prześlij swoje zgłoszenie. Praca w teatrze to nie tylko idealne miejsce do realizacji swoich aktorskich pasji i zainteresowań, ale również to wspaniała przestrzeń do ciągłego rozwoju.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com