sobota, 18 maja, 2024
spot_img
+

  Centrum Sztuki Wokalnej „wita w naszej bajce”. Magiczny koncert w Wojewódzkim Domu Kultury odbędzie się już w piątek!

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  W dniu 10 maja 2024 roku, scena Wojewódzkiego Domu Kultury w Rzeszowie ożyje baśniową magią, gdy Centrum Sztuki Wokalnej w Rzeszowie pod kierownictwem Anny Czenczek zaprezentuje koncerty pt. „Witajcie w Naszej Bajce”. To wyjątkowe wydarzenie obiecuje uczynić z rzeczywistości magiczny świat, gdzie muzyka i sztuka spotykają się w harmonijnym tańcu.

  Pierwsza część koncertu rozpocznie się o godzinie 16:45, a druga część o 18:30. To właśnie w tym czasie zanurzymy się w niezwykłej podróży przez krainę dźwięków i emocji. Podczas tych koncertów publiczność będzie miała okazję doświadczyć magii wokalnych talentów, które zostały starannie wybrane i przygotowane pod czujnym okiem dr Anny Czenczek.

  Ale to nie wszystko! Oprócz wspaniałej muzyki, uczestnicy będą mieli szansę doświadczyć wyjątkowej choreografii i ruchu scenicznego, które nadadzą dodatkowego uroku temu wydarzeniu. Klaudia Czenczek i Sabina Opałka-Kościółek zapewnią, że każdy gest, każdy krok będzie doskonale wpasowany w narrację bajki.

  Nie zapominając o towarzyszących akompaniamentach, Angelika Pacuta i Bartosz Popiel zapewnią profesjonalne wsparcie w trakcie tych wyjątkowych koncertów. Ich talent i wrażliwość na muzykę sprawią, że każda melodia zabrzmi jeszcze piękniej.

  Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników sztuki i muzyki! Wstęp jest wolny, co sprawia, że to wydarzenie jest dostępne dla każdego, kto pragnie zanurzyć się w tej baśniowej atmosferze.

  Centrum Sztuki Wokalnej w Rzeszowie jest dumne z tego, że może zorganizować tak wyjątkowe wydarzenie. Partnerstwo z Fundacją Wspierania Kultury i Sztuki Carpathia, Szkołą Podstawową nr 16 w Rzeszowie oraz Wojewódzkim Domem Kultury w Rzeszowie dodaje tej inicjatywie dodatkowego blasku i znaczenia.

  Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej www.csw.info.pl Dołącz do bajkowej podróży i pozwól, by muzyka i sztuka poprowadziły cię przez świat marzeń i emocji!

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com