poniedziałek, 26 lutego, 2024
+

  Kierowca pod wpływem alkoholu wjechał w dom

  Polecamy

  Krzysztof Gałkowski
  Krzysztof Gałkowski
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Funkcjonariusze policji prowadzili działania na miejscu zdarzenia drogowego, przy ulicy Powstańców Śląskich w Krośnie. Pojazd marki Audi, poruszający się z dużą prędkością, naruszył ogrodzenie posesji, a następnie zderzył się z budynkiem mieszkalnym. Kierujący pojazdem wykazywał się zawrotnym poziomem alkoholu w organizmie, osiągającym około 2,5 promila.

  W poniedziałek 1 stycznia przed godziną 2:00 w nocy doszło do incydentu drogowego na ulicy Powstańców Śląskich w Krośnie. Z wstępnych informacji wynika, że 25-letni kierowca pojazdu marki Audi utracił kontrolę nad autem, zjechał z drogi i uderzył w ogrodzenie prywatnej posesji, powodując uszkodzenie fragmentu ściany budynku mieszkalnego.

  W samochodzie podróżowały dwie osoby. Bezpośrednio po zdarzeniu 17-letnia pasażerka opuściła miejsce, lecz po kilkunastu minutach powróciła na miejsce kolizji. Badanie trzeźwości wykazało, że kierowca, 25-latek, miał około 2,5 promila alkoholu w organizmie, natomiast u 17-latki stwierdzono prawie 2 promile. Na szczęście nikt nie doznał poważnych obrażeń w wyniku tego zdarzenia.

  Zatrzymano 25-latka i jego nastoletnią pasażerkę, umieszczając ich w policyjnym areszcie. Trwają obecnie działania mające na celu wyjaśnienie szczegółów tego incydentu.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com