poniedziałek, 4 marca, 2024
+

  Wojewoda Podkarpacki Teresa Kubas-Hul rozpoczęła urzędowanie

  Polecamy

  Krzysztof Gałkowski
  Krzysztof Gałkowski
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Teresa Kubas-Hul oficjalnie objęła stanowisko Wojewody Podkarpackiego, rozpoczynając swoją pracę na tym stanowisku. W trakcie konferencji prasowej podzieliła się z mediami planami na najbliższą przyszłość regionu oraz złożyła serdeczne życzenia świąteczne mieszkańcom.

  Nowa wojewoda, Teresa Kubas-Hul, odbyła spotkanie z odchodzącą I wicewojewodą podkarpacką, Jolantą Sawicką, dyrektorem generalnym Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego w Rzeszowie, Marcinem Zaborniakiem, oraz z przedstawicielami lokalnych mediów.

   Obejmuję tę funkcję w trudnych okolicznościach, kiedy za naszą wschodnią granicą mamy konflikt zbrojny – jest wojna, kiedy na granicy protestują kierowcy, ale jestem przekonana, że mimo tych trudnych okoliczności będę sprawowała funkcję wojewody  w taki sposób, że przede wszystkim będę dbała  o Mieszkanki, Mieszkańców Podkarpacia. O to, aby wszyscy czuli się na terenie naszego województwa bezpiecznie, ale też żeby się województwo rozwijało.

  Teresa Kubas-Hul, Wojewoda podkarpacki

  Teresa Kubas-Hul podkreśliła, że tuż po świętach nadejdzie czas intensywnej pracy i podejmowania ważnych decyzji. Na początek swojej kadencji planuje spotkanie wigilijne z służbami mundurowymi oraz uczestnictwo w wigilii miejskiej z mieszkańcami.

  W trakcie życzeń świątecznych nowa wojewoda serdecznie złożyła mieszkańcom województwa życzenia zdrowych, spokojnych Świąt Bożego Narodzenia oraz pełnych ciepła spotkań przy wigilijnym stole. Dodatkowo życzyła wszelkiej pomyślności w nadchodzącym roku.

  Moją rolą jest zadbanie o to, aby jak najwięcej środków trafiło na Podkarpacie na realizację różnego rodzaju  programów. Na ukończeniu jest realizacja bardzo ważnej inwestycji – nowego przejścia  granicznego w Malhowicach, więc przed nami zakończenie jej realizacji, wyposażenie w sprzęt i otwarcie. Tych zadań jest bardzo wiele.

  Teresa Kubas-Hul, Wojewoda podkarpacki
  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com