wtorek, 27 lutego, 2024
+

  Za nami Kiermasz Świąteczny w RCKP w Krośnie, na którym można było kupić ogrom ozdób, dekoracji do domu, czy lokalnych produktów oraz rękodzieło!

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  W minioną niedzielę, 17 grudnia 2023 roku, w godzinach od 9:00 rano do 15:00 popołudniu, w miejscu Regionalne Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie, odbył się Kiermasz Świąteczny. Podczas jego trwania, wspaniałe bogactwo oraz ogrom prezentowanych produktów przez bardzo wielu wystawców przyciągnęło po prostu tłumy. Nie bez powodu. Na organizowanym bowiem kiermaszu – targu ozdób i dekoracji świątecznych oraz wyrobów od lokalnych twórców oraz producentów każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Piękne rękodzieło, miody, śliczne świąteczne stroiki, modne ozdoby idealne na choinkę, wspaniałe prezenty pod nią, potrawy Wigilijne to nie wszystko, co można było spotkać tego dnia w Krośnie, przy ul. Kolejowej 1.

  Imprezę uświetnił zespół KAMRATKI wykonując najpiękniejsze polskie kolędy. Wystąpiło także Stowarzyszenie Kultury Dzieci i Młodzieży, DYSONANS, o godzinie 12:00 w miejscu, gdzie odbywał się cały kiermasz. To była już osiemnasta taka impreza, która odbywała się od tych kilkunastu lat w Krośnie. Wstęp na wszystko był darmowy, a prezentowane przez wystawców, rzemieślników oraz od lokalnych producentów produkty, unikatowe dzieła, kosztowały naprawdę niewiele.

  Ten dzień z pewnością zapisał się do tych wydarzeń w Krośnie, które przyciągnęły wiele osób, poszukujących nie tylko prezentów pod choinkę, ozdób i dekoracji na święta, ale też tej magicznej, świątecznej atmosfery. Możliwość skosztowania lokalnych smakołyków, odkrycia niezwykłych regionalnych produktów i zabrania do domu klimatu tych nadchodzących świąt to na pewno powody, dla których warto było wpaść do Krosna. Wszyscy zgromadzeni tego dnia goście, nie tylko mogli wesprzeć lokalnych przedsiębiorców. Możliwość zakupu ręcznie wykonanych świątecznych ozdób, czy też artystycznych dzieł, przepysznych produktów od w sumie 120 wystawców to była niezwykła okazja, skupiająca w jednym miejscu to, co tylko każdy z nas na te nadchodzące święta potrzebuje i potrzebował.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com