sobota, 25 maja, 2024
spot_img
+

  Z okazji 20 lat Polski w Unii Europejskiej, PCN „Łukasiewicz” przygotowuje coś specjalnego

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  W dniu 10 maja, zapraszamy wszystkich entuzjastów nauki i kultury do Podkarpackiego Centrum Nauki „Łukasiewicz”, Aeroklubu Rzeszowskiego oraz Muzeum Kultury Ludowej w Kolbuszowej na wyjątkowe wydarzenie z okazji Dnia Otwartego Funduszy Europejskich oraz 20-lecia Polski w Unii Europejskiej! To niepowtarzalna okazja, aby wspólnie odkryć, jak Unia Europejska wpływa na nasze codzienne życie i wspiera rozwój naszego regionu.

  Podkarpackie Centrum Nauki – Jasionka 952A – strefa niebiletowana

  W PCN będzie można uczestniczyć w spotkaniach z pilotami, wysłuchać prelekcji na temat legendarnego AN-2 Antonov, zobaczyć prezentacje Legendary Rover oraz brać udział w fascynujących pokazach naukowych. Nie zabraknie również wystawy modeli Zarzeckiej Fundacji Sportów Lotniczych i Modelarskich oraz mobilnej wystawy PCN. Na stoisku informacyjnym Funduszy Europejskich Podkarpackie oraz Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Rzeszowie będzie można dowiedzieć się więcej na temat wsparcia finansowego ze strony UE.

  W dniu wydarzenia ceny biletów na zwiedzanie Strefy Ekspozycji Wewnętrznej oraz warsztaty w pracowniach PCN wynoszą jedynie 20 złotych od osoby.

  Aeroklub Rzeszowski – Jasionka – Lotnisko 926 – wstęp wolny

  Aeroklub Rzeszowski zaprasza na zwiedzanie samolotów z asystą pilotów, wykłady edukacyjne oraz mobilne planetarium PCN. Ponadto będą prezentowane ciekawe pokazy naukowe i wystawa modelarska, zapewniając wszystkim uczestnikom fascynujące przeżycia związane z lotnictwem.

  Muzeum Kultury Ludowej – Kolbuszowa Wolska 36 – wstęp wolny

  W Muzeum Kultury Ludowej w Kolbuszowej będzie można odwiedzić stoisko informacyjno-promocyjne PCN oraz uczestniczyć w pokazach naukowych, które dostarczą niezapomnianych wrażeń i edukacyjnych doświadczeń.

  Natomiast 11 maja serdecznie zapraszamy do odwiedzenia PCN w standardowych godzinach (14-20), gdzie obowiązywać będą obniżone ceny biletów na zwiedzanie Strefy Ekspozycji Wewnętrznej i warsztaty pracowniach PCN.

  „Zadanie Podkarpackie! Centrum! Nauki! Astronomiczno-Lotniczo-Naukowe celebracje 20 lat Polski w Unii Europejskiej” zostało dofinansowane przez Unię Europejską.

  Nie przegap tej wyjątkowej okazji, aby świętować 20 lat obecności Polski w Unii Europejskiej i odkrywać, jakie możliwości rozwoju niesie za sobą ta historyczna przynależność!

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com