wtorek, 27 lutego, 2024
+

  Spotkanie z cyklu „Jaka jest przyszłość Podkarpacia?” w Rzeszowie i Przemyślu

  Polecamy

  Krzysztof Gałkowski
  Krzysztof Gałkowski
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  W nadchodzący poniedziałek, 18 grudnia, zaplanowane jest kolejne spotkanie z serii „Jaka jest przyszłość Podkarpacia?”, zorganizowane przez Fundację Misji Obywatelskiej. Tym razem głównym tematem będą dwa podkarpackie miasta Rzeszów i Przemyśl.

  Celem projektu jest zwiększenie zaangażowania mieszkańców, organizacji pozarządowych i społecznych w życie publiczne oraz obywatelskie w regionie. Spotkanie to jest częścią inicjatywy mającej na celu rozwijanie dialogu i aktywności społecznej na terenie Podkarpacia.

  Cykl przewiduje realizację debat w każdym powiecie województwa podkarpackiego. Podczas spotkań przedstawiciele władzy, biznesu oraz sektora pozarządowego są pytani o to, to co zmieniło się w ich społeczności lokalnej, jak również o to, co chcieliby zmienić w przyszłości.

  W poniedziałek spotkanie odbędzie się w Hotelu Prezydenckim Rzeszów. Udział jest bezpłatny. Około godz. 18 odbędzie się uroczysta inauguracja, następnie debata, a około godziny 19:45 podsumowanie rozważań  i poczęstunek.

  W poniedziałek spotkanie odbędzie się w Przemyskim Towarzystwie Kulturalnym przy ul. Wybrzeża Marszałka Józefa Piłsudskiego w Przemyślu. Udział jest bezpłatny. Około godz. 10 odbędzie się uroczysta inauguracja, następnie debata, a około godziny 11:45 podsumowanie rozważań  i poczęstunek.

  Sfinansowano ze środków Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Rządowego Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021-2030. Komitet do spraw Pożytku Publicznego

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com