czwartek, 29 lutego, 2024
+

  W ubiegłą niedzielę – w Budziwoju, w Rzeszowskim Domu Kultury, odbył się Kiermasz Bożonarodzeniowy z występami artystycznymi

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  W minioną niedzielę, 10 grudnia 2023 roku, w Budziwojskim Domu Kultury, przy Budziwojskiej 194 w Rzeszowie, odbywała się wyjątkowa, świąteczna impreza. Wydarzenie to miało miejsce w godzinach od 10 rano do 16 popołudniu. A oprócz zorganizowanego kiermaszu, na którym można było kupić ozdoby świąteczne, lokalne produkty do zjedzenia, czy też przepiękne rękodzieło do udekorowania domu, szczególnie na święta – na scenie zaprezentowały się też małe dzieci, młodzież, dorośli, jak i seniorzy ze swoim artystycznym programem. Impreza przyciągnęła sporo osób, a wszystko to możesz podpatrzeć na dołączonych zdjęciach! Prezentujemy zatem relację z siódmej edycji Budziwojskiego Kiermaszu Bożonarodzeniowego.

  A na scenie domu kultury zaprezentowali się tego dnia – Zespół Śpiewaczy Budziwojce, uczestnicy zajęć wokalnych  Rzeszowskiego Domu Kultury oraz dzieci z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 7 i Przedszkola Publicznego Zgromadzenia Sióstr Franciszkanek Rodziny Maryi. Gościnnie wystąpili także – Kapela „Kmiecie” oraz Chór Fontes. Do tego wszystkiego, w międzyczasie odbywały się warsztaty plastyczne całkowicie darmowe dla dzieci razem z rodzicami. Uczestnicy tych zajęć wykonali przepiękne ozdoby świąteczne, idealne do udekorowania nimi domu na nadchodzące święta.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com