piątek, 1 marca, 2024
+

  Możesz zaśpiewać na Wieczorze Kolęd w Głogowie Małopolskim! Wystarczy, że zgłosisz się do 3 stycznia 2024 roku!

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Burmistrz Głogowa Małopolskiego Paweł Baj razem z Miejsko Gminnym Domu Kultury w Głogowie Małopolskim serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w organizowanym już 14 stycznia 2024 roku „Gminnym Wieczorze Kolęd”. Podczas tego wyjątkowego koncertu, usłyszymy najpiękniejsze kolędy oraz pastorałki, śpiewane w okresie świąt Bożego Narodzenia, które zbliżają się wielkimi krokami. Aby zgłosić siebie, grupę chórzystów, lub zespół muzyczny itp. należy przesłać wypełnioną kartę zgłoszenia organizatorom. Warto przypomnieć, że termin składania chęci swojego udziału w imprezie upływa 3 stycznia 2024 roku. Dołącz do wszystkich śpiewających osób, które tego dnia sprawią, że przeżyjemy końcówkę świąt w magicznym klimacie. Wspólnie cieszmy się wspaniałą muzyką i jeszcze lepszą atmosferą tego wydarzenia!

  Regulamin, karta zgłoszeń i klauzula informacyjna są dostępne do pobrania w sekretariacie albo na stronie internetowej www.mgdk.pl. Sprawdź szczegóły i przygotuj się na niezapomnianą kolędową przygodę. A organizatorzy już teraz zapowiadają, że będzie zaplanowany na ten dzień – wieczór pełen radości, wspólnego śpiewania, przede wszystkim unoszącej się magii świąt. Dołącz do śpiewających artystów, albo zostań słuchaczem tego pięknego widowiska! Już teraz zgłoś się i uczestnicz w tym pięknym koncercie!

  Kolędowanie na świętach Bożego Narodzenia to nieodłączna coroczna tradycja szczególnie w naszym kraju. Piosenki świąteczne możemy usłyszeć w radiu już od początku grudnia. Zasiadamy przy Wigilijnym stole, by wspólnie śpiewać kolędy. W kościołach także w okresie Bożonarodzeniowym wspólnie śpiewamy kolędy. W wielu miejscach po całej Polsce organizowane są koncerty, w trakcie których możemy usłyszeć piękne świąteczne piosenki. Tak będzie także w Głogowie Małopolskim.  

  „Gminny Wieczór Kolęd” odbędzie się w sali widowiskowej Miejsko Gminnego Domu Kultury im. Franciszka Kotuli w Głogowie Małopolskim, już 14 stycznia. Każda zgłaszająca się osoba, czy też zespół przygotowuje i prezentuje po maksymalnie trzy kolędy lub pastorałki. Warunkiem uczestnictwa jest przesłanie/dostarczenie czytelnie wypełnionej karty zgłoszenia do dnia 3 stycznia 2024 r. na adres e-mail: konkursy@mgdk.pl lub do sekretariatu Miejsko Gminnego Domu Kultury im. F. Kotuli w Głogowie Małopolskim, ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 12.

  Więcej informacji znajdziesz pod adresem www.mgdk.pl lub telefonując pod numerem telefonu – 17 8640107.

  Serdecznie zapraszamy!

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com