piątek, 8 grudnia, 2023
+

  Tylko do jutra, możesz zapisać swoje dziecko na spotkanie ze Świętym Mikołajem, w Nowym Świecie, na ul. Krakowskiej!

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Święta Bożego Narodzenia to idealna okazja do obdarowywania siebie nawzajem upominkami. To przede wszystkim czas do dzielenia się miłością i ciepłem. Mikołaj jest symbolem tej szlachetnej tradycji, przynosząc ze sobą nie tylko prezenty, ale i nadzieję, że świat może być lepszy, gdy dzielimy się z innymi. Dokładnie 21 listopada, czyli jutro (we wtorek) mija termin, kiedy rodzice, opiekunowie oraz bliscy mogą zapisywać swoje dzieci na spotkanie z prawdziwym Świętym Mikołajem!

  Mikołaj, który zna każde dziecko na świecie, przynosi ze sobą uśmiech i radość. Rozdaje prezenty, starannie zapakowane w kolorowy papier, a dzieci z błyskiem w oczach otwierają je, odkrywając zaklęte tajemnice skrywające się w środku. To nie tylko zabawki czy słodycze, to także momenty szczęścia i magii, które zostaną w sercach dzieci na zawsze.

  Oprócz oczywiście tradycyjnego rozdania prezentów wszystkim dzieciom przez siwobrodego pana, ubranego w czerwony kostium z białym kożuchem oraz z długą siwą brodą, na maluchów będzie czekało jeszcze wiele, innych ciekawych atrakcji. Cała impreza odbędzie się 5 i 6 grudnia (we wtorek oraz w środę) w popołudniowych, wieczornych godzinach od 17:00 do 19:00. Możesz zapisać swojego malucha, do jednej z dwóch grup, pamiętając o tym, że decyduje kolejność zgłoszeń, zatem pośpiesz się!

  Wszyscy rodzice, którzy chcą zgłosić swoje dziecko do uczestniczenia w całej imprezie, powinni zgłosić je, tyko do jutra, kontaktując się z sekretariatem Świętego Mikołaja, telefonując pod numerem 17 748 39 05 od poniedziałku do piątku, w godzinach od 14:00 do 18:00.

  A na dzieciaki, będą czekały dodatkowo świąteczne warsztaty plastyczne, muzyczne gry oraz zabawy animacyjne, świąteczne desery od Świętego Mikołaja, bajkowy zakątek, w trakcie którego maluchy posłuchają świątecznych bajek. Dodatkowo puszczone będą bańki mydlane. Głównym punktem najbardziej wyczekiwanym przez dzieciaki będzie oczywiście rozdawanie prezentów.

  Cała impreza odbywać się będzie w Centrum Handlowym Nowy Świat, przy ul. Krakowskiej 20 w Rzeszowie, na pierwszym piętrze galerii. Organizatorzy zapraszają do zapisów. Niech maluchy otrzymają prezenty. Spraw radość oraz uśmiech na ich twarzach!

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com