piątek, 8 grudnia, 2023
+

  W rzeszowskiej filharmonii już w październiku wystąpi „orkiestra księżniczek”. Będzie to bardzo piękne widowisko z orkiestrą, solistami i tancerzami!

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Na początku października, w Filharmonii Podkarpackiej im. Artura Malawskiego, na ul. Chopina 30 w Rzeszowie zaprezentują się na jednej scenie – orkiestra, soliści oraz tancerze. 8 października to niezwykłe i tym samym przepiękne widowisko odbędzie się w tym samym miejscu i dniu, w dwóch terminach – o godzinie 17:00 oraz o godzinie 20:00. Na wcześniejszą godzinę, na tą chwilę – bilety są już wykupione,  a na godzinę późniejszą, wieczorną zostały ostatnie sztuki! Kosztują od 169 do 199 zł. Cały jeden występ potrwa około 120 minut. Będzie to koncert wiedeński w tym roku z nowym programem! Warto już teraz zarezerwować wejściówki, wchodząc na stronę internetową:

  http://tomczykart.pl/bilety/.

  Na wszystkich, którzy wykupią bilety wcześniej i przyjdą czeka pierwsza na świecie taka orkiestra księżniczek, do tego gwiazdorska obsada, soliści, balet. To jedyny taki projekt, który łączy znakomitych śpiewaków, przepiękne kreacje, międzynarodowych tancerzy, spektakularne projekcje multimedialne. To będzie już trzecia odsłona bestselleru na polskiej scenie muzycznej. Publiczność usłyszy najpiękniejsze wiedeńskie melodie, ale nie tylko, bo i także największe przeboje ze światowego repertuaru. „Orkiestra księżniczek” wystąpi w wielu miejscach w Polsce, w tym odwiedzi także i Rzeszów, by dwa razy tego samego dnia zaprezentować niesamowity koncert.

  Wystąpią między innymi: Anna Ciereszko, Karolina Jędrzejczyk, Sylwia Frączek, Agnieszka Grabowska, Sławomir Naborczyk, Aleksander Kruczek, Tomasz Tracz, Andrzej Tulik, Piotr Łukaszczyk i Maciej Gogołkiewicz. Koncert Wiedeński 3 – NOWY PROGRAM – Orkiestra Księżniczek to także olśniewające kreacje artystów, przepiękne suknie balowe solistek. Artyści przeniosą wszystkich słuchaczy do bajkowego Świata. Za produkcję i reżyserię odpowiada Klaudyna i Jędrzej Tomczyk.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com