piątek, 8 grudnia, 2023
+

  Mamy wspaniałą wiadomość dla wszystkich fanów i miłośników tańca współczesnego! Na warsztaty do Rzeszowa przyjedzie Brian Poniatowski!

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  To z pewnością okazja, której nie możesz przegapić. Do Rzeszowa, poprowadzić warsztaty taneczne z tańca współczesnego przyjedzie Brian Poniatowski – zwycięzca siódmej edycji popularnego programu telewizyjnego o tańcu, „You Can Dance”. Kiedy odbędą się zajęcia? Wybierz się już 7 października 2023 roku, do siedziby Szkoły Tańca Exercise Rzeszów, przy ul. Pułku Piechoty.

  Zajęcia dla dzieci w wieku od 10 do 12 lat odbędą się w godzinach od 9:00 do 10:30 – (poziom średniozaawansowany i zaawansowany; koszt – 100 zł), od 10:45 do 11:45 dla dzieci w wieku 7-9 lat (poziom średniozaawansowany i zaawansowany; koszt 80 zł), od 12:00 do 13:30 – dla juniorów oraz seniorów (poziom średniozaawansowany i zaawansowany; koszt 100 zł). Zapisać się na nie można, wysyłając maila na adres tetiana.kudyrko@gmail.com. Uwaga – ilość miejsc jest ograniczona!

  Brian Poniatowski – certyfikowany nauczyciel jazzu, choreograf, tancerz. Obecnie mieszkający w NYC, gdzie cały czas szkoli się i pobiera inspiracje od najlepszych instruktorów i artystów na świecie. Brian pracował, uczył, tworzył choreografie, miedzy innymi w Tajlandi, Bejrucie, Meksyku, USA, Niemczech, Norwegii, Danii, Austrii, Wielkiej Brytani. Jego energia i podejście do podopiecznych sprawia, że każdy zakochuje się w tańcu.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com