piątek, 8 grudnia, 2023
+

  Już w najbliższy piątek i sobotę w Galerii Nowy Świat na Krakowskiej, kupisz płyty winylowe oraz CD, na organizowanej giełdzie!

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Od 29 do 30 września, w Galerii Nowy Świat w Rzeszowie, przy ul. Krakowskiej 20 w Rzeszowie, odbędzie się giełda płyt winylowych oraz płyt CD. Wystawcy z tymi nośnikami muzyki czekać będą na ciebie od najbliższego piątku aż do soboty w godzinach od 9:00 do 20:00.

  Szczególnie, jeśli lubisz a nawet uwielbiasz słuchać muzyki, obojętnie w jakim gatunku – czy to będzie jazz, pop, soul, rap a może nieco cięższe brzmienia, takie jak – rock i jeśli posiadasz stare odtwarzacze, dzięki którym posłuchasz zakupionej na giełdzie muzyki warto się wybrać. To będzie już kolejny taki event – wspaniała gratka dla fanów muzyki, szczególnie, jeśli marzysz o tym, by posiadać taką płytę swojego ulubionego artysty. Obojętnie czy kolekcjonujesz takie płyty czy też nie – warto się na taką giełdę wybrać, zwłaszcza, że można zdobyć płyty w bardzo niskiej cenie, w porównaniu do zwykłych sklepów muzycznych.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com