piątek, 8 grudnia, 2023
+

  Pysia Zającówna ogłasza konkurs dla dzieci, na namalowanie pięknej ilustracji do jednej z bajek tej autorki!

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Pysia Zającówna, czyli Karolina Majdan-Solecka to autorka bajek dla dzieci. Do jednej z nich, pod tytułem „Bobra Boryska ostre zębiska” organizuje konkurs na ciekawą ilustrację, który jest przeznaczony dla małych dzieci w okresie przedszkolnym oraz wczesnoszkolnym. Każde chętne dziecko może namalować rysunek, który będzie zbliżony do tematyki całej bajki, a konkurs jest organizowany już po raz czwarty! Bajka o bobrze znajduje się w cyklu „Pożyteczne Opowieści Pysi Zającówny”. Dzieci całkowicie za darmo mogą wciąż udział w tym konkursie, a dla najlepszej pracy, przewidziane są cenne nagrody! A żeby wiedzieć, co rysować, warto zapoznać się z bajeczką, klikając poniższy link:

  https://www.youtube.com/watch?v=zmLbbfaColY.

  Dzieci mogą zgłaszać się ze swoimi pracami tylko do końca września 2023 roku, czyli do najbliższej soboty! Nadesłane malunki zostaną opublikowane w książeczce, wydanej przez WBX Studio Graficzne. Technika malowania może być dowolna. Kto wygra? Osoba, która zdobędzie najwięcej „polubień” w organizowanym konkursie zwycięży także możliwość spotkania się z Pysią Zającówną w przedszkolu, do którego obecnie uczęszcza. Prace można wykonywać grupowo, albo samodzielnie.

  Od 2 do 21 października, będzie można głosować na najlepszą ilustrację, a 22 października odbędzie się rozstrzygnięcie tego bajkowego konkursu. W razie pytań można kontaktować się z samą autorką bajek, Karoliną, pod numerem tel. 693 344 631. Konkurs ma charakter ogólnopolski, a więc zgłaszać do niego mogą się dzieci z całej Polski, które powinny stworzyć rysunek, który umieszczony będzie w książeczce – bajce dla małych dzieci.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com