piątek, 8 grudnia, 2023
+

  Zagraj w teledysku do jednej z piosenek zespołu UKOJA, przesyłając swoje zgłoszenie do końca września 2023 roku!

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  „Teledysk z ViArtem – stwórz go za darmo”, to pomysł, w ramach którego jego twórcy pragną wesprzeć szczególnie młodych, debiutujących dopiero, dobrze zapowiadających się artystów, którzy tworzą oraz grają muzykę i którzy pochodzą z Krosna. Misją całego projektu jest pomoc właśnie tym zespołom, które chciałyby nagrać swój teledysk, ale nie mają na to wystarczających środków finansowych. W końcu stworzenie profesjonalnego teledysku do piosenki często wymaga poniesienia ogromnych kosztów, na co często młodzi artyści nie mogą sobie pozwolić, tym samym nie mogą dotrzeć do rzeszy obiorców. Z tego też powodu grupa filmowa ViArt chce im pomóc i zrealizować kilka teledysków. W ramach projektu „Kierunek: Inicjatywa!” zrealizowane zostaną dwa teledyski dla grup lub osób, które zostaną wybrane spośród nadesłanych zgłoszeń.

  Pomysłodawcy całego projektu wybrali zespół UKOJA, którym to sfinansują i pomogą stworzyć teledysk. Dlatego też ogłasza casting dla wszystkich, którzy chcieliby zagrać w takim teledysku. Uwaga – zgłaszać się można tylko do końca września (30.09). W tym celu, wejdź na stronę internetową podaną poniżej i kliknij w dużą ikonkę – WCHODZĘ W TO:

  https://rckp.krosno.pl/wydarzenie-2601-teledysk_z_viartem_stworz_go_za_darmo-szczegoly-18329.html

  Poszukiwani są zarówno statyści, jak i aktorzy, którzy wzbogacą swoje portfolio, nabiorą nowego doświadczenia w pracy przed kamerą, ale też nawiążą nowe znajomości, czy też kontakty. Udział w tym całym projekcie, w tym na planie zdjęciowym jest nieodpłatny.

  Co nieco więcej o grupie muzycznej UKOJA

  UKOJA splata ze sobą wiele gatunków i nurtów muzycznych. To połączenie muzyki etno, folk, bałkańskiej oraz słowiańskiej. Jego członkowie tworzą mieszankę krośnieńsko- krakowsko-góralską osób zakochanych nie tylko w tradycyjnej muzyce, ale też tej ludowej. W skład zespołu wchodzą wykształceni muzycy. Muzyka, jaką tworzy UKOJA często inspiruje i przenosi latami do naszych korzeni, czy też przodków.

  Grupa Filmowa ViArt zachęca do tego, by wziąć udział w teledysku i się zgłosić. Dodajemy, że teledysk będzie kręcony na początku – 7 oraz 8 października w Krośnie, lub w jego okolicach. Czyje sylwetki są najbardziej pożądane?

  • Mama, powyżej 40 lat, o dowolnej sylwetce, z długimi włosami, jasną karnacją, jasne i najlepiej niebieskie oczy
  • Tata, powyżej 40 roku życia, wysoki, dobrze zbudowany, z wąsami
  • Syn w wieku od 20 lat i powyżej, wysoki, z jasną karnacją i krótkimi włosami
  • Córka – wiek powyżej 18 lat, jasna karnacja, długie (najlepiej blond) włosy, dodatkowym atutem będą jasne oczy, dowolna sylwetka
  • Starsza córka powyżej 20 roku życia, z jasną karnacją, długimi (najlepiej blond) włosami, dodatkowym atutem będą jasne oczy, dowolna sylwetka
  • Adorator, powyżej 40 roku życia, wysoki i dobrze zbudowany, o łagodnych rysach twarzy

  Inicjatywa „Teledysk z ViArtem – stwórz go za darmo!” realizowana jest w ramach grantu – projektu „Kierunek: Inicjatywa!”, którego operatorem jest Regionalne Centrum Kultur Pogranicza. Projekt „Kierunek: Inicjatywa!” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu Narodowego Centrum Kultury: Dom Kultury+ Edycja 2023.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com