piątek, 8 grudnia, 2023
+

  Naucz się tańczyć swinga na ul. Jagiellońskiej za darmo, na końcu września! Rozerwij się i poczuj klimat lat 20-tych oraz 30-tych

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  W budynku RIK na Jagiellońskiej 24 w Rzeszowie bezpłatnie nauczysz się tańczyć swinga. Na darmową imprezę w tym stylu, która odbędzie się 30 września 2023 roku, zaprasza szczególnie Rzeszowski Inkubator Kultury, Estrada Rzeszowska oraz studio tańca AirSwing. To będzie kolejna edycja wydarzenia pod hasłem RozswingujMY Rzeszów. W ramach planowanej, całkowicie darmowej imprezy, instruktorzy zaoferują otwarte warsztaty taneczne, które odbędą się już w najbliższą sobotę w budynku Estrady Rzeszowskiej o godzinie 11:15 i zakończą się o godzinie 13:30 w południe. Z kolei wieczorem, tego samego dnia, o godzinie 19:00 odbędzie się potańcówka swingowa, podobnie darmowa.

  Organizatorzy tego tanecznego eventu zapraszają wszystkich, bez względu na poziom taneczny, Mogą zatem wybrać się zarówno profesjonalni tancerze, jak i osoby, które z tańcem mają niewiele wspólnego. Może akurat przekonają się do tego, by na co dzień więcej tańczyć?

  Aby wziąć udział w całym przedsięwzięciu, należy się odpowiednio wcześniej zgłosić, przesyłając formularz, który znajduje się na stronie internetowej:

  https://forms.gle/18dBY4rMedWe9HSn7.

  AirSwing to szkoła tańca oraz miejsce, gdzie można nauczyć się tańca – swinga do muzyki rodem z lat 20-tych czy 30-tych. Podczas każdych zajęć wszyscy uczestnicy przenoszą się właśnie klimatem do tych dawnych lat, gdzie taki taniec był bardzo modny. Do tego szkoła ta oferuje również naukę takich styli jak Lady Hop, gwarantując przy tym przednią zabawę. Organizuje także różne taneczne warsztaty o swingowym charakterze, po całym Rzeszowie. Warto wybrać się w każdą pierwszą środę miesiąca, do siedziby Estrady Rzeszowskiej i nauczyć się najlepiej z partnerem tańczyć swinga!

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com