piątek, 8 grudnia, 2023
+

  Prezes Centrum Medycznego Medyk w Rzeszowie Stanisław Mazur wytłumaczył swoją niefortunną wypowiedź

  Polecamy

  Krzysztof Gałkowski
  Krzysztof Gałkowski
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Medyk od zawsze był miejscem, w którym wspieramy się niezależnie od stanowiska, które zajmujemy w całej organizacji. Każdy realizuje przypisane mu obowiązki. Aczkolwiek dopuszczałem możliwość podjęcia dodatkowo płatnych zadań. Szereg osób skorzystało z tych propozycji.

  Prezes Centrum Medycznego Medyk w Rzeszowie wytłumaczył swoją wypowiedź odnośnie propozycji jaką złożył pielęgniarkom zatrudnionym w Medyku. W trakcie zorganizowanego balu dla młodych lekarzy w niedziele 24 września.

  Prezes Centrum Medycznego „Medyk” w Rzeszowie Stanisław Mazur złożył pracującym tam pielęgniarkom nieodpowiednią propozycję polegającą na dorabianiu sobie jako kelnerki podczas bankietu dla młodych lekarzy, który został zorganizowany w niedzielę 24 września w Hotelu Prezydenckim. Dzisiaj przeprosił za swoją propozycję.

  W swojej propozycji zaproponował pracującym w Centrum Medycznym Medyk pielęgniarkom, aby podczas niedzielnej imprezy dla Absolwentów Wydziału Medycznego Uniwersytetu Rzeszowskiego wcieliły się w rolę kelnerek. Zaproponował wynagrodzenie w wysokości 25 złotych na godzinę. Dodatkowo wyszedł z propozycją, że ewentualnie Kobiety, które się zdecydują będą miały okazję znaleźć młodego męża.

  Prezes Centrum Medycznego Medyk Stanisław Mazur zdecydował się przeprosić i wydał stosowne oświadczenie, które zostało opublikowane w social mediach firmy. Można w nim przeczytać

  Oświadczenie.

  Odnosząc się do mojej korespondencji z pracownikami, upublicznionej w szeregu różnych mediów w pierwszej kolejności chciałbym przeprosić Panie, które poczuły się urażone treścią i formą komunikatu. Komentarz o szukaniu męża był niestosowny i niewłaściwy. Nie był potrzebny i nie powinno się to wydarzyć. Przepraszam całe środowisko pielęgniarek i wszystkie kobiety. Jednocześnie zapewniam, że mam do Was ogromny szacunek. Nigdy nie umniejszałem Waszej pracy. Wiem jak wielką rolę odgrywacie w całej strukturze naszej firmy i systemie opieki zdrowotnej.

  Rozumiem błąd, który popełniłem w komunikacji. Wierzę, że będziemy mogli nadal prowadzić z pracownikami dobry dialog.

  Jednocześnie zwracam się z prośbą do dziennikarzy o nie dodawanie do artykułów treści, które są nieprawdziwe i mają za zadanie je uatrakcyjnić.

  Stanisław Mazur 

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com