poniedziałek, 4 grudnia, 2023
+

  Nie wiesz po jaką lekturę sięgnąć podczas jesiennych, chłodnych wieczorów? Polecamy najnowszą książkę „Domki z kart” autorki Anny Ziobro!

  Polecamy

  Justyna Kozłowska
  Justyna Kozłowskahttps://kurierrzeszowski.pl/
  Redaktor / Dziennikarz - Kurier Rzeszowski - portal, gazeta, TVi
  - Reklama -

  Anna Ziobro to rzeszowianka, która kocha i pasjonuje się przede wszystkim pisaniem książek, które mają szerokie grono fanów oraz szybko znikają z księgarnianych półek nie tylko w naszym regionie. To także tłumaczka i korektorka tekstów, która napisała do tej pory osiem powieści, m.in. najnowszą – „Domki z kart”. Autorka po raz kolejny zachwyca kunsztem pisarskim. Jej książki są wciągające i dobrze się je czyta. Zbierają za każdym razem pozytywne recenzje. Pisarka kocha góry, gdzie najlepiej odpoczywa, pisze także poezję. Debiutowała w 2020 roku i od tamtej pory z każdą kolejną książką zdobywa nowych fanów.

  O czym jest książka?

  Lektura, która zwiera 320 stron, została wydana, a tym samym oddana w ręce czytelników dokładnie 6 września 2023 roku. To trzeci tom Serii nadmorskiej, której akcja w dużej mierze rozgrywa się nad Bałtykiem, chociaż nie brak też podkarpackich akcentów. Już teraz powieść zbiera pozytywne recenzje od popularnych oraz cenionych blogerek książkowych. Główni bohaterowie, Lena i Marcin, planują ślub mimo trudnych doświadczeń życiowych. On zmaga się z rzadką, przewlekłą chorobą, ona wskutek utraty pamięci posiada niewiele wspomnień oprócz tych związanych z grą na skrzypcach. To piękna i niezwykle emocjonalna, a chwilami też wzruszająca opowieść o nadziei i miłości, która może przetrwać wszystko.

  - REKLAMA -
  - Reklama -

  Więcej artykułów

  - REKLAMA -

  Najnowsze artykuły

  - REKLAMA -
  WP Twitter Auto Publish Powered By : XYZScripts.com